Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by biologist61 View Post
    Ben de gördüm denendi ama başarılı olmadı. Yapacak kişilerde yeterli teknik donanım ve finans yoktu sanırım. Bir anda projeyi iptal ettiler.

https://www.youtube.com/watch?v=qPYKd43tUsM
    Videoyu daha önce izledim diye hayal mayal hatırlıyorum sanki ama sonunda Noah ve Mgame yazmıyor. Bunların haricinde farklı bir yapımcı yapamaz diye tahmin ediyorum. Sadece video üzerinden gidersek çok çok kötü, bugün piyasada 80gb üstü mmorpg oyunlar var, grafik ve içerik olarak doyurucu gibi görünen ama sadece seviye kasmaktan ileriye gidemeyen (biz kendi aramızda leşşş diyoruz), bence onlardaki gibi grafik KO'da olursa tek kelime ile misss olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    DarlylDixoN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Videoyu daha önce izledim diye hayal mayal hatırlıyorum sanki ama sonunda Noah ve Mgame yazmıyor. Bunların haricinde farklı bir yapımcı yapamaz diye tahmin ediyorum. Sadece video üzerinden gidersek çok çok kötü, bugün piyasada 80gb üstü mmorpg oyunlar var, grafik ve içerik olarak doyurucu gibi görünen ama sadece seviye kasmaktan ileriye gidemeyen (biz kendi aramızda leşşş diyoruz), bence onlardaki gibi grafik KO'da olursa tek kelime ile misss olur.

Bu video sanırım ilk tanıtım gibi bişeyi. 2-3 ay bile olmadan rafa kaldırdılar sonrasında projeyi. Bir de kale içini gösteren 5 dakikalık bir ilk oynanış-tanırım videosu vardı ama bulamadım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Biz de sizler gibi meraklı ve istekli oyuncularız aslında fırsat buldukça bu durumları gm takımı ile konuşuyoruz, gelir mi gelmez mi yapımcı ne düşünüyor diye umarım yapımcı hepimizi kısa sürede yanıltır ve düşlediğimiz oyunu bizlere sunar. 2004'ten bugüne kadar iyi direndi diyebiliriz çünkü günümüzün mmorpg oyunları dediğim gibi seviye kasmaktan öteye gidemiyor ve çok çok kısa ömürlü oluyor. KO bu haliyle kendini yenileyebilirse piyasanın en iyi ve bileği bükülmez mmorpg oyunu olarak kalmaya devam eder.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member dawt53's Avatar
    Zaten oyunun ileri gitmesini isteseler bir grafik güncellemesi yaparlardı PlayStation bir yana

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    oyun grafikleri bana göre güzel neyini beğenmiyorsunuz

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yapılan masraf çıkmaz. İnsanlar knight online'ı çöp olarak görüyor. Tanınmış yayıncılar oyunu kötülüyorlar. Örnek verecek olursak Levo ve Thaldrin oyuna başladığı zaman bir sürü yayıncı bunlarla sohbet ederken dalga geçti bu adamlarla. "Nasıl yaparsın, o oyunu nasıl oynarsın ya..." falan filan. Oyun bu şekildeyken yeni birşeylere masraf edip kazanç beklemek şirket olarak hiç mantıklı bi durum değil.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Başka bir forumdan bu videoyla ilgili fotoğraflar gördüm çok değişik durmuyor mu? İptal edilmese bile mgame lisanslı bir oyunu nasıl çıkaracaklardı o da merak konusu.

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    cok geç kalında yeni nesil neden oynamıyor diyorlar işte bu yüzden adam rtx 2080 ti alıyor gidip de 2004 den kalma grafiklerle oynamak istemiyor daha üst seviyede olsa oyun suandaki oyuncu sayısının kac katı fazla yeni oyuncu gelir tahmin edemiyorum

Senior Member
    peki nova nasıl atacaksın arka arkaya? fare olayını nasıl halledeceksin? melee ya da asas çok avantajlı olur çünkü z skill dediğimiz şey aşırı basit bir şey. üstellik tuş sayısı yetmez.

Senior Member
    oyuna sağlam bir grafik güncellemesi şart artık