Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Oyunda sıkıntı mı var ?

Dizi izlerken dc atıyor bunun sebebi nedir pazardayken dizi izleyemeyecekmiyiz ?

Member 4RequLus's Avatar
    Nickname
    ReguLus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    banada mavi ekran veriyor kaç haftadır

evet bir sorun var steam bakıma alındı usko ne olacak bakalım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eğer Win10 kullanıyorsanız ve bu sorun son büyük windows güncellemesinden sonra olduysa işletim sistemini onarmanız gerekiyor. Son büyük güncelleme çok büyük sıkıntıları beraberinde getirmiş olup neredeyse bütün kullanıcılarına çeşitli sorunlar açmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Eğer Win10 kullanıyorsanız ve bu sorun son büyük windows güncellemesinden sonra olduysa işletim sistemini onarmanız gerekiyor. Son büyük güncelleme çok büyük sıkıntıları beraberinde getirmiş olup neredeyse bütün kullanıcılarına çeşitli sorunlar açmıştır.
    Aynen katılıyorum sorun sadece win 10 kullanıcılarında görülüyor sanki.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    win 10 kullaniyorum ve ayni sorunu bende yasiyorum. isletim sistemi onarimindan kastiniz tam olarak nedir?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    win 10 kullaniyorum ve ayni sorunu bende yasiyorum. isletim sistemi onarimindan kastiniz tam olarak nedir?
    Eğer bilgisayarınızı önceki sistem geri yükleme noktalarına çekebiliyorsanız son güncelleme öncesine çekmeyi deneyiniz. Sistem geri yükleme noktası kapalıysa işletim sistemini yeniden kurarak güncelleştirmeleri manuel yüklemenizi ve son güncellemeyi yapmamanızı tavsiye ederim.

Ben bunları yaparken şöyle bir risk aldım, güncellemeleri kapamadım eğer sorun devam ederse yeniden kurarım dedim ama son yüklediğimde sorunsuz bir kurulum oldu ve sorun yok.

Microsoft bu konuyla ilgili bir çalışma yapıyor mu, yapacak mı bu konuda herhangi bir bilgim yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Ben halen 8.1 kullanıyorum arkadaşlar ssd ile de mükemmel her konuda çok hızlı bilgisayar. Win10 bitmeyen güncellemesiyle hazır olmadığını yine kanıtladı.