Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

Phantomers Veda Ediyor

Herkese Merhaba

16 Haziran 2015 tarihinde başlattığımız Kapalı Beta sürecinden bu zamana kadar büyük bir özveri ve şevk ile yayıncılığını sürdürdüğümüz Phantomers, üzülerek söylüyoruz ki, 9 Ağustos 2018 tarihinde kapanıyor. Bu kapatılma kararının arkasında oyun içerisinde yer alan bazı kronik sorunların yapımcı tarafından bir türlü çözümlenememesi ve oyunu geliştirme adına beklediğimiz desteğin tarafımıza sağlanmaması durumu yatıyor.

Hali hazırda Phantomers'ı aktif bir şekilde oynayan oyuncularımızın yaşadıkları hayal kırıklığını az da olsa gidermek adına 7 Haziran tarihinde gerçekleştireceğimiz sunucu çalışması ile Market'te elmas ile elde edilebilen tüm eşyaların fiyatlarını 1 Altın'a düşürülecek. Bu şekilde Phantomers'ı gönülden sevmiş oyuncularımıza oyundaki tüm eşyaları deneme fırsatı sunuyoruz.

Ek olarak Phantomers için 2018 Ocak ayından sonra nakit ödeme yaparak elmas alımı gerçekleştirmiş olan oyuncularımıza telafi yapmak adına aldıkları Npoint kadar hesaplarına Npoint yüklemesi yapılacaktır.

Phantomers'ın yayıncılığını sürdürdüğümüz bu uzun süreç boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen, oyunun gelişimi adına bizlerle birlikte çalışan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz!

NTT Game - Phantomers Ekibi

Junior Member
    Ne olacak Knight'de durdunuz bizi salladınız biz burda can çekiştik isteseniz kapatırdınız kaç tane adamsınız gm hesaplarına bak phantomerste
    100 200 tane boşuna 200 lvl olmuşum 2015 2016 senesi gibi olsaydı oyun ne güzel olurdu

Senior Member
    Kapanması daha iyi Hileciler Doldu Taştı Ana Bacı Küfür Eden Veletler le Doldu Oyun Tutulmaz Tabi böle lamer yüzünden Live Ve Sincanlı bu iki Lalezar namuslarını oyuna sergiliyorlar ve milletin annesine küfür ediyorlar saygı denen bişe yok klavye başında erkeklik taslıyorlar dicek lafım şu onlara KOLSUZSUNUZ CS tw verdiim gelmediler gelemediler bu oyun değil gerek başka oyun olsun adam olun insan olun kimsenın annesine küfür etmeyin bi oyun için belliki yaşları 13 15 26 28 olsa bile akli yaşları 07 08 arası yaşları sanırım oyunda kapandı cs devam

Banned
    Vallahi ben wolfteam i tr de sunucusu yokken oyunda neredeyse bir tane Türk yokken oynadım ve inanılmaz eğleniyordum. Sene 2006 falandı.
    Bu tarz oyunlarda Türkler olduğu sürece eğlence olmaz hile olur küfür olur. Ama bir de şöyle bir şey var Türk oyuncular kadar oyuna para yığmayı seven başka oyuncu da yok.

Member
    Nickname
    XReturnS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Şuan Solo :)
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu oyunu bu kadar kötü hale NTTGAME getirdi tek üzüldüğüm harcadığım zaman.iyiki hazırlık turnuvasından sonra bırakmışım..

Banned
    Global olmadığı sürece uzun soluklu olması zaten beklenemezdi. Ama önceki postta yazanları tekrarlamak istemiyorum .
    Last edited by Khaliz; 06-20-2018 at 09:24 AM.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Üzüldüm, hayırlısı olsun.

1141 günlük Vip bitmeden oyun bitti
    Last edited by TankTesla; 06-04-2018 at 09:52 PM.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Arenasız ve tapınaksız kaldın Tesla.Şimdi ne olacak?

Junior Member
    Teslada rus serverine gider

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Benim zaten oyunum var 2oo6 dan beri. Bu Oyunda pve modu çok güzel oluyor öte yandan ölüm maçı veya bul ve yok et modlarında hile olayı çok yüksek olduğu için pek tercih etmiyorum. Ben farklı bir sunucu hiç düşünmemiştim, açıkçası düşünmüyorum.

Tüm oyuncu dostlarımı şimdiden özledim, kendinize iyi davranın, beni özleyin ve rüyanızda rüya görün

Bu zamana kadar 2 oyun idare ettim, nakit çektiğimde ikisine de ortak olarak paylaştım. Bu oyunu grafiksel olarak gerçekten çok üstün tutuyordum. Nasip değilmiş buraya kadar artık.

ALLAHA EMANET OLUN

Saygılarımla

TeslaTank
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К