Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Perimones Şikayetçiyim.

Sayın yetkiler attığım cr konusunda bana edilen küfürleri cr konusuna paylaştım cr modu bana diyor konuşmanın tamamını at diyorr.
    Kardeşim konuşma o kadar başkada aramızda konuşma geçmedi size olmayan konuşmaları nerden icat edeyim.BUmod görevini yapmıyor.
    Olmayan konuşmanın tamamını istiyor.

Lütfen görevinizi layıkıyla yapın.Bizden olmayan bişey istemeyin.Adam 35 lvl en az 10 kişiye küfretti sadece bana edilen küfürün ksc bile yeterdi.Ama mod olmayan konuşmayı istiyor.Yasak olmazsa 35 lvl adamın yaptığı terbiyesizlikleri atardım biz zamanımızı harcayıp medet umarken siz olmayan bişey istiyorsunuz ayıptır.Gm nin konuyu incellemesini talep ediyorum.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Selam,

Cr personelleri görevlerinde uzman kişiler olup uzun süredir bu işi yapmakta olan kişilerdir, bir raporu incelemek düşünüldüğü kadar kolay olmamakla birlikte raporların istenilen bir biçimde sunulması gerekiyor. Yapılan suçlamalarda %100 kanıt bulunmadığı ve raporlar istenilen bir biçimde yapılmadığı zaman işlem yapılmamaktadır.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adama özel mesaj at durumu izah et yardımcı olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Selam,

Cr personelleri görevlerinde uzman kişiler olup uzun süredir bu işi yapmakta olan kişilerdir, bir raporu incelemek düşünüldüğü kadar kolay olmamakla birlikte raporların istenilen bir biçimde sunulması gerekiyor. Yapılan suçlamalarda %100 kanıt bulunmadığı ve raporlar istenilen bir biçimde yapılmadığı zaman işlem yapılmamaktadır.
    Şimdiye kadar attığım tüm cr konuları Perimones baktığı konular hariç hepsi işleme konuldu.
    Şuna adım gibi emininim:Atıığım ksclerde ilk ksc tek atsaydım işlem görürdü.

Yaa zaten amac ettiği küfürde değildi.Adam suriyeli diye clan kurmuş her önüne gelene küfür edip suriyeli kardeşlerimizin adını lekeliyor.İşi siyasi boyutta taşımış.Mallesef siz bilgisayar başıjnda bunları göremeycek kadar uzak ve bilginiz sınırlı.

Forumun işleyişi konusunda burdaki çoğu mod arkadaştan daha tecrübeli herşeye vakıf biriyim.Neyin ne olduğunu çok bariz biliyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Geri bildiriminiz için teşekkürler, konunuzu yeniden inceleteceğim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bu ve bunun gibi konuların açılmasına önceleri pek takılmıyordum. Ama demek ki illa başımıza gelecek ve sonrasında hak vereceğiz. İlgili arkadaş bu yorumumu dikkatlice okusun. Hangi bölümün nasıl bir kuralı var, ne şekilde işlem yürütülüyor bunların bilgisine sahibim. Bana bir şey öğretecek pozisyonda değilsin bilgin olsun.
    Last edited by ITaladroI; 06-22-2018 at 06:25 PM.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    @Perimones sen cr konularını https://translate.google.com/ üzerinden mi çeviriyorsun? Ya kelimelerin anlamlarını bilmiyorsun yada kendi kafanın içinde farklı anlıyorsun. CR konularının isteğe göre bakılmadığını bilmekteyim. Senin bundan çıkarman gereken ders memnuniyet sağlayamaman.