Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Pazar yapmak istiyorum ama kurian çarlar bilerek üstüme oturup bana engel oluyorlar

Sayın yöneticilerim bana yardımcı olun

Kutu gem işi yapıyorum belli bölgelere pazarımı kurmak istiyorum cunku orda satıs daha fazla oluyor ancak orayı bellı adamlar tutmuş ve o bölge boşken pazar kuruyorum, kurian çar gelip benım üzerime pazar kuruyor bana tıklattırmıyor bu 3-4 defa başııma geldi. CR atsam ban sebebi midir bu durum? Benı oyun ıcınde rahatsız edıyorlar engel oluyorlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sor_DNtspQzu View Post
    Sayın yöneticilerim bana yardımcı olun

Kutu gem işi yapıyorum belli bölgelere pazarımı kurmak istiyorum cunku orda satıs daha fazla oluyor ancak orayı bellı adamlar tutmuş ve o bölge boşken pazar kuruyorum, kurian çar gelip benım üzerime pazar kuruyor bana tıklattırmıyor bu 3-4 defa başııma geldi. CR atsam ban sebebi midir bu durum? Benı oyun ıcınde rahatsız edıyorlar engel oluyorlar.
    Merhabalar,

Normal şartlarda pazarı üst üste kurmanın bir yaptırımı yoktur. Lakin sürekli aynı kişi bunu yapıyor ise ve bir art niyet hissediyorsanız, Cheat Reports'a bildirimde bulunabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bid
    Buda suçsa yuh artik kişi istediğini yere kurar pazarı baktin art niyet var onun dilinden konuşacaksın pislıge pislikle cevap vereceksin emziği ağzından düşen cocuklaŕ gibisiniz valla

pc lerin ekran çözünürlüyü aldatıyor benim pc den baktığımda carın yanında karekter arasında baya fark var diyer pc den baktığında üst üste görünüyor kuriam daha çok yer kaplaığından pazarda herkes haliyle daha rahat tıklansın diye kurıan karekterle pazar yapmayı tercıh ediyor sizde yan car kasın kurian onla yapıun pazarınızı kimse ustunuze pazar kurmaz mageyle pazar yapıyodum gelen direk ustume kuruyodu pazarını kurıan açtım rahatladım