Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Thumbs up 70 JR sinde inanılmaz bir bug kaç maçtır bu yüzden kaybediyorum!

Videoda görüldüğü üzere pot basamama buguna maruz kaldım. bir kaç gün önce de heal skillerim işlemiyordu. Bu sebepten ötürü maçlarımı kaybediyorum ve arkdaşlara da mahçup oluyorum. Konuyla GM lerin ilgilenmesini ve ilgilenirken de bu bug u bildirdiğim için bana hediyemi göndermesini rica ederim

Senior Member
    merhaba , Hata Listesi bölümüne bildirim geçerseniz ilgilenecektir yetkililer.

Senior Member Vrij's Avatar
    Kişisel bir hata gibi duruyor, benim 2. eski pc de bazen böyle şeyler oluyor, relogda düzeliyor. Başka böyle hata alan var mıdır?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Bireysel bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
    Portal üzerinden güncel sürümü indirip temiz bir kurulum yapınız.

Sürüm 2199

İndirme işlemini yapmadan önce oyunu, eski kurulum dosyasını ve eski indiriciyi sildiğinize emin olunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

Bireysel bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
    Portal üzerinden güncel sürümü indirip temiz bir kurulum yapınız.

Sürüm 2199

İndirme işlemini yapmadan önce oyunu, eski kurulum dosyasını ve eski indiriciyi sildiğinize emin olunuz.
    zaten yeni indirdim oyunu. bilgisayar sıfır işletim sistemi sıfır. bazen yapıyor. ama kişisel de olsa bug bugdur

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bende sadece mausla basamıyorum ilginç bir şey jrde oluyor emcdede olmaya başladı

Aynısı benimde başıma Jrde gelmişti. Nedenini düşünürken aklıma geldi. Jr girmeden hemen önce eslantta biri trade attı yanlışlıkla kabul ettim. Tradeye bastığını gördüm fakat ben basmadım. Herhalde benden para, item vs vs bekledi diye düşündüm. Ben tradeyi okeylemediğim halde jrde bug oldu bende. Skiller çalışıyor ama pot içmiyordu. Aklıma ilk gelen trade olayı oldu. Şahsen sizinde böyle bir şeyden kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Aynısı benimde başıma Jrde gelmişti. Nedenini düşünürken aklıma geldi. Jr girmeden hemen önce eslantta biri trade attı yanlışlıkla kabul ettim. Tradeye bastığını gördüm fakat ben basmadım. Herhalde benden para, item vs vs bekledi diye düşündüm. Ben tradeyi okeylemediğim halde jrde bug oldu bende. Skiller çalışıyor ama pot içmiyordu. Aklıma ilk gelen trade olayı oldu. Şahsen sizinde böyle bir şeyden kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum.
    Trade hep kapalı benim