Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Kararsız kaldım

Oyunu 2009 da bırakmıştım. İçimde ko sancısı yine depreşti. Ama forumu okudukça geri duruyorum. Oyun cidden 2009 olduğu gibi ilgisiz alakasız mı? Ben koxptan düpeden illahlah etmiş biriydim. +10 bugu son dem olmuştu. Çalışan biriyim ama bir oyuna tekrardan milyarları mı dökmeliyim ? Hadi döktüm ne kadar garantisi var? Hepsini geçtim oyun benim bildiğim oyun olmaktan çıkmış. Krovazlar trialler holy itemler gelmiş. Eski oyuncu olarak biliyorum ki en ufak ilgi alaka ve düzeltme ile binlercesi dönecek halde. Gm arkadaşlar bizim gibiler için ne gibi planınız var? Şu anki okuduklarım başlatmaktan çok geriye itekledi. Saygılarımla...
    Last edited by ome_n9Fg87XR; 05-30-2018 at 10:54 AM.

Senior Member Rhales's Avatar
    Merhaba,

Ne kadar samimi görürsünüz bilmem ancak eski bir oyuncu, yeni yönetici olarak sorunuza cevap vereyim.

İllegal eşya ve oyunculardan dolayı oyunu bıraktığınızı, forumu okuyup devam etmemeyi düşündüğünüzü belirtmişsiniz. Forumu incelediğimde bu yönde bir şikayet göremiyorum. Ara ara illegal oyunculardan şikayetçi olan kullanıcılar elbette oluyor. ancak illegal oyuncuları tarafımıza hızlıca iletebildiğiniz bölümler mevcut. Discord kanalı üzerinden GM'lere anlık olarak bildirimler yapabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra bir çok düzenleme ve geliştirmeler sağlandı. Bunları eski güncelleme konularına bakarak görebilirsiniz. Gelecek süreç için de eksik ve hatalı olan durumlar ile ilgili bir çok çalışmamız mevcut. Takipte kalabilirsiniz.

Bilginize,

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ome_n9Fg87XR View Post
    Oyunu 2009 da bırakmıştım. İçimde ko sancısı yine depreşti. Ama forumu okudukça geri duruyorum. Oyun cidden 2009 olduğu gibi ilgisiz alakasız mı? Ben koxptan düpeden illahlah etmiş biriydim. +10 bugu son dem olmuştu. Çalışan biriyim ama bir oyuna tekrardan milyarları mı dökmeliyim ? Hadi döktüm ne kadar garantisi var? Hepsini geçtim oyun benim bildiğim oyun olmaktan çıkmış. Krovazlar trialler holy itemler gelmiş. Eski oyuncu olarak biliyorum ki en ufak ilgi alaka ve düzeltme ile binlercesi dönecek halde. Gm arkadaşlar bizim gibiler için ne gibi planınız var? Şu anki okuduklarım başlatmaktan çok geriye itekledi. Saygılarımla...
    Zengin'sen oynà fazla söze gerek yok

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2009 2011 yılları arası oyunun zaten en oynanmaz dönemiydi. O günleri gördükten sonra sadece okuduklarınızla bugün oyuna geri dönmüyorsanız içinizdeki ko sancısı değildir bence. Bende her oyuncu gibi oyunu arasıra bırakmış uzun aralıklar vermiş birisiyim, açıkçası oyuna geri dönerken oyunu bırakmış yüzleri binleri hiç düşünmedim. Bu şekilde yazdığınız sürece samimi olup olmadığınız malesef sorgulanır.

Bence oyunu girip kendiniz gözlemleyiniz. Size oynama ya da zenginsen oyna diyenlere sen neden oyundasın o zaman demelisin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Evet illagalite hakkında bir çok düzeltmeler oldu. Lakin şuan oyunda bir çok bug var senelerce düzelmeyi bekleyen. İnceleyeceğiz diyip, 4 yıl hala devam eden sorunlar var. İllagalite pk ortamında neredeyse bitmiş durumda ama eğer oyunun senelerce düzelmeyi bekleyen "birçok" hatasını kaldırabileceksen önerebilirim. Karakter dengesizlikleri de bir o kadar fazla. Warrior dışında diğer karakterlerden pek zevk alacağını düşünmüyorum. Zamanını kaliteli geçirmen dileğiyle!!!

Junior Member
    bence fazla para yatırma oyna ama idarelik oyna yeni server gelince geçersin hemde fazla zararın olmaz.
    Last edited by ScORp_LiON; 05-30-2018 at 11:33 AM.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    2009 2011 yılları arası oyunun zaten en oynanmaz dönemiydi. O günleri gördükten sonra sadece okuduklarınızla bugün oyuna geri dönmüyorsanız içinizdeki ko sancısı değildir bence. Bende her oyuncu gibi oyunu arasıra bırakmış uzun aralıklar vermiş birisiyim, açıkçası oyuna geri dönerken oyunu bırakmış yüzleri binleri hiç düşünmedim. Bu şekilde yazdığınız sürece samimi olup olmadığınız malesef sorgulanır.

Bence oyunu girip kendiniz gözlemleyiniz. Size oynama ya da zenginsen oyna diyenlere sen neden oyundasın o zaman demelisin.
    O yolun başında zaten o yüzden ole dedim

Junior Member
    Cevap verenlerin hemen hemen hepsi mod yada gm gördüğüm kadarı ile. Bu benim için olumlu bir durum. Eskiden karşımızda muhatap bulamazdık. Hem oyunu denemek için. Hem de kurian sınıfı gelmiş onu denemek için Steam Ko Cyper serverında 59 lvl kurian kastım. Trol set +1 deep scar görev takıları felan. Buffer priest felan yine pk mızı attık. Tek atanda oldu, trol setle adamda kestiğim oldu. Kurian güzel sınıfmış. Dedim oynarım ben bunu. İtem kısmına gelince 40 Gb felan tuttu. +8 chitin set old takı dual 7 hanguk 40 gb civarı cyhperda. Benim bildiğim slotların hiç birinde item kasamadım. Madende 2 günde zar zar bişeyler kastım. Geriye Kc çekmek kalıyor. Kc yi hesapladığımda ise 1200 T.L tutuyor. Pre + scler 1500 T.L. Ayrıca cash satan sitelerde hile satılıyor. Ve Book of Wishdom diye staf şu an 1800 T.L. Bütün bunlar benim oynadığım zamanda oyunu bırakma sebeplerim idi. Bu yüzden bir süre beklemedeyim.
    Last edited by ScORp_LiON; 05-30-2018 at 11:53 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Resmi bayilerde hile satışı yoktur, kullananlar hemen hemen anlık olarak banlanmaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Teşekür ederim. Konuda cevablarımı aldım. Kilitleyebilirsiniz.