Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

xingcode 3 donma sorunu

Beyler bayanlar kolay gelsin yardımcı olursanız çok sevinirim ;

Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum ama knightonline a girerken starta bastıktan sonra xigncode 3 yüklenirken yarıda donuyor ve hiç birşey yapamıyorum bilgisayar kilitleniyor ancak resetle tekrar kendine geliyor.Oyunu silip yeniden yükledim,malware programı ile tarattım,dns değiştir demişler onuda yaptım ama henüz bi sonuca ulasamadım yadımcı olursanız sevinirim

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Gm Eryudes ve Gm Khernat gelmeden hemen yazayım oyunda bir problem var ve sorunsuz 0 sıfır kasmalı donmalı çalışan işlemciler o meşhur günden sonra artık ya mavi ekran hatası ya donma yada CPU tavan yapıyor ama sorun o güne kadar gıgını çıkartmayan 10 yıllık işlemcilere kaldı ben o emektar işlemcilere üzüldüğümü buradan belirteyim Knıght Onlineye gönül vermiş biri olarak siz söyleyin yeni bir bilgisayar almaya değer mi? PUBGC oynamıyoruz burada

Bu arada şunu buradan belirtmek istiyorum bu tarz bir eleştiri yaparken GM kharnet naif bir cümle kurduğum için bir daha uyarmıyacağını söylemiş Bu ara biraz kendisi gergin ve gerginliğini forumada yansıtmıyor değil

Ortada bir problem var ay oldu oyuna giremiyoruz biz gergin olacağımıza tutmuş birde son ikazım son uyarım varsın son uyarın olsun varsın ban yiyelim peki siz bu oyunu çoluk çocuk oyunu yaptınız biz sizi nasıl banlıcaz? Yok adam asmaca etkinliği nedir abii valla ayıp ya yok çarkıfelek çevirme etkinliği hangi oyunda var bu saçmalık? :/ Hayır üzüldüğümden oyunu sevdiğimden yazamadan edemicem.
    Last edited by SuperT; 05-30-2018 at 09:08 AM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Dxdiag ve Xigncode log dosyanızı gönderebilir misiniz?

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Dxdiag ve Xigncode log dosyanızı gönderebilir misiniz?
    Bana atmış olduğun bir özel mesajda memory.dmp dosyasınıda istemişsin onu göndermemişim gerekli görüyor musun şuanda? iletiyim mi sana?

Junior Member Cemisp's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,

Aynı sorunu yaşıyorum. Launcer açtıktan sonra "XIGNCODE" yüklenirken yarıda takılı kalıyor. Pc de takılı kalıyor manuel olarak pc resetlemek zorunda kalıyorum. Oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı sorunla karşılaşıyorum Yardımınızı bekliyorum.

iyi çalışmalar.

Tags for this Thread