Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Unhappy Rosetta oyunda degilken ban yemiş adresim

Öncelikle Merhabalar
    OTaM1PicH isimli Warior Karakterim Rosetta Serverinde Durduk Yere ban yedim charıma 3200 Cash yükledim ve 2 gün kullanmadan oyundan cıktım hic bir şekilde illegal birşey kullanmadım Deruvisde level kastım Hic bir sucum yokken Durduk yere adresim banlanmıs lütfen yardımcı olurmusunuz Rica Ediyorum 11 sene sonunda oyuna tekrar döndüm Dönüşüm Cok kötü oldu :/ Sizden Rica Ediyorum Ben hile gibi en ufak birşey kullanmadım ve buna karsıyım Warior karakterimde Ban yedim Lütfen İlgilenirmisiniz

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Portal üzerinden hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sırasıyla Hesabım > Genel Bakış > Oyun Hizmetleri > Hesap Durumu kısmında hangi sebepten dolayı ceza aldığınız belirtilmektedir. Forum üzerinden hesap hizmeti verilemediği için durumunuz ile ilgili support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndermeniz gerekmektedir.
    Last edited by LiteraryLuckys; 05-29-2018 at 03:04 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Amele429494 View Post
    Öncelikle Merhabalar
    OTaM1PicH isimli Warior Karakterim Rosetta Serverinde Durduk Yere ban yedim charıma 3200 Cash yükledim ve 2 gün kullanmadan oyundan cıktım hic bir şekilde illegal birşey kullanmadım Deruvisde level kastım Hic bir sucum yokken Durduk yere adresim banlanmıs lütfen yardımcı olurmusunuz Rica Ediyorum 11 sene sonunda oyuna tekrar döndüm Dönüşüm Cok kötü oldu :/ Sizden Rica Ediyorum Ben hile gibi en ufak birşey kullanmadım ve buna karsıyım Warior karakterimde Ban yedim Lütfen İlgilenirmisiniz
    Merhaba,

Oyuna giriş ekranınızda ban sebebiniz yazmaktadır. Resmi siteye giriş yaparak da Hesabım > Oyun Hizmetleri sekmelerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Member gtavcmcd99's Avatar
    Nickname
    GetMeDown
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    aynı durum bendede var bu resmen bir saçmalık oyuncularla dalga mı geçiyorsunuz hiçbir hile kullanmadım o kadar premium cash çektim kullandım ilk günde banladılar bide kafayı yemek üzereyim oyuncularla dalga mı geçiyorsunuz anlamadım
    Give a man a gun and he can rob a bank but give a man a bank he can rob the world.
    MR.ROBOT