Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Ics destek girişi sorunu

Merhaba

Oyuna Ara vermiştim ancak şuan girmek istediğimde ICS OTP Kodu istemekt girişte fakat kod yok çünkü o donemde kullandığım telefon numarasını artık kullanmadığım için değiştirmek istiyorum fakat, OTP sitesine girişy apamıyorum çünkü portal koruması var OTP kodu istemekte, Desteğe bilet atarak telefon numarası değişimi isteyecektim ancak oraya NPoint olmadan Bilet atılamıyor ( malesef bu biraz saçma olmuş ) Neyse Npoint aldım fakat bu sefer Destek konuları kısmı seçilemiyor Pasif geliyor. resim ektedir ne yapmam gerekli, bu işlem sonucunda telefon numarası değişmez ise boşuna Npoint almış olacağım sanırım...

Direkt Link : https://i.resimyukle.xyz/VMHye4.png

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Ayrıca, bu tür bilgi değişikliklerinde hesaba ait bilgileri de bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bilgi değişikliği onayı gerçekleşmemektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Ayrıca, bu tür bilgi değişikliklerinde hesaba ait bilgileri de bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bilgi değişikliği onayı gerçekleşmemektedir.
    Merhaba ; Bilgi ve Dönüş için teşekkürler; Farklı tarayıcı ile bilet gönderebildim, Oyuna en son yapılan giriş tarihi dışında tüm bilgileri hatırlıyorum, ancak tabiri caiz oyuna en son ne zaman giriş yaptığımı hatırlamıyor olmam gayet doğal olduğunu düşünüyorum , umarım biletlere cevap veren arkadaşta bu mantık doğrultusunda hareket eder,

bilgilendirmeniz için teşekkürler;