View Poll Results: İtem restorasyonu Sizce yapılmalı mı?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Evet

12 42.86%
  • Hayır

16 57.14%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by 2Narumu2 View Post
    Şimdi şöyle diyeyim otp vardı sadece kendi bilgisayrımdan başka bir yerde online olmadım. Kimse ilede hesabımı paylaşmadım. Ve hacklendim Bu nasıl oalcak peki?
    Arkadaşınızın karakter adına benzer bir karakter adı ile size mesaj atılıp, hesap bilgileriniz istenmiş ve sizin tarafınızdan bilgilerin paylaşmış olma ihtimali var mı?

Bununla birlikte yaptığım kontrollerde hesabınızda OTP olmadığı, ancak hesabınıza giriş yapıldıktan sonra OTP'ye kayıt olunduğunu tespit ettim.

Lütfen kullanıcıları yanıltıcı bilgiler vermeyiniz.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Arkadaşınızın karakter adına benzer bir karakter adı ile size mesaj atılıp, hesap bilgileriniz istenmiş ve sizin tarafınızdan bilgilerin paylaşmış olma ihtimali var mı?

Bununla birlikte yaptığım kontrollerde hesabınızda OTP olmadığı, ancak hesabınıza giriş yapıldıktan sonra OTP'ye kayıt olunduğunu tespit ettim.

Senin şu hazır cevaplarına bitiyorum

İtem restorasyonu yapılması lazım. Ama şöyle bir sorun var. Senin itemlerini çalan şerefsiz onu pazarda başkasına satıyor. Ve bu itemi alan kişide bilmeden satın aldığı için. Sen restorasyon yapıldığı zaman. İtemi satın alanan kişinin itemi siliniyor. Üstünede o adama ban atıyorlar. Çalıntı malı satın aldığı için eskiden bu yüzden banlanan suçsuz insanlar var. Buna da bir çözüm bulmaları lazım.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle katılmıyorum tek şart ile kabul edilebilir verilecek tüm itemler trade e kapalı olursa

Quote Originally Posted by Rhales View Post

Bunu çok güzel anlatıyorsunuz. Ama ben hiçbir bilgimi kimseye vermedim vermemde. Benim bilgisayarımı kontrol edebilirsiniz uzak dan kontrol ile; ben buna açığım. Her bilgiyi kontrol edebiliyorsunuz. O zaman ip lere bakın hangi iplerden online olmuşum. 21.05.2018 saat 02:20 de oyunun içindeyken dc edildim ve şifreme erişim sağlanamadı. Benim gibi kaç kişi hacklenmiş biliyor musunuz. Mail adreslerine adar nasıl değiştirilmiş. Hemde mail adresime erişim sağlanmadan. Benim bildiğim mail adresi değişirken link gelir. Mail adresime giriş yapmadan nasıl mail adresi değişir. Siz bunu açıklayın. Gecemi gündüzüme katarak yaptığım itemlerim sitenizin açığı yüzünden çalındı. Bunu neden demiyorsunuz.

Soruyorum allah aşkına mail adresine erişim sağlanmadan hesap mail adresi nasıl değişir. Ya içeriden birinin parmağı var yada sitenizin açığı var. Kabul edin. Sizde doğruları söyleyin.

Junior Member DeliDahi61's Avatar
    Nickname
    PiRaNaa
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FANTASTİC
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Kayıt olarak otpye kaydımız da var başka kişilerle de paylaşmadık başka bir pc üzerinden de giriş yapmadık tek yaşıyorum bilgisayarım uzaktan erişime de kapalı öyle programlar da kullanmıyorum. 2. Bir şahıs tarafından da soyulma ihtimalim dahi yok. Ne yaZarsak yazalım paylaştınız ki oldu diyorsunuz ama tekrar büyük harflerle yazayım PAYLAŞIM YOK BAŞKA BİR İNTERNET KAFEDİR BAŞKA BİR YERDİR YOK SADECE KENDİ BİLGİSAYARIM ÜZERİNDEN OYUNUMU OYNUYORUM. Ama soyulduk nasıl soyulduk paylaşım dahi yapmadan içeriği belli. klon olarak siteniz kuruldu asıl site olmadığını şifremizi girerken farkettik ancak çok geçti soyulduk dolayısıyla. bunu takip etmediniz uyardık diyorsunuz. Bu kadar geniş çaplı bir maddiyatın da yüklü miktarda döndüğü online oyunu yönetiyorsanız uyarı olarak demeyeceksiniz kontrol halinde olacaksınız çalışanlarınız kontrol halinde olacak.

Gerekli işlemi yapıyoruz diyorsunuz ancak madur olanlar size dönüş yapınca gerekli işlemi yapıyorsunuz kendimi kandırmayalım bu konuda hak verin. Gerekli işlemi madurlar dönüş yaptıktan sonra yapıyorsanız restorasyon konusunda da gereğini yapmanız şarttır.! Bunu kendinizi sorgulayarak toplantı mı yapacaksınız napacaksanız yapın eğrisiyle doğrusuyla karara varın. Sadece kendinizi düşünerek bir karara varmanız size olan güvenirliliği sarsar! Çok büyük bir sorumluluk içerisinde olduğunuzu biliyorum ancak bir işe girerken sorumluluklarının da farkında olmak gerekir. Yerine getiremediğiniz konularında geri dönüşünün size zararı olsa da gereğini yapmanız konusuna sizleri davet etmek isterim.

Junior Member DeliDahi61's Avatar
    Nickname
    PiRaNaa
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FANTASTİC
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Eklemede yapayım o klonlu siteye otp kullanıcı adımı ve şifremi yazmadım bile

Quote Originally Posted by DeliDahi61 View Post
    Kayıt olarak otpye kaydımız da var başka kişilerle de paylaşmadık başka bir pc üzerinden de giriş yapmadık tek yaşıyorum bilgisayarım uzaktan erişime de kapalı öyle programlar da kullanmıyorum. 2. Bir şahıs tarafından da soyulma ihtimalim dahi yok. Ne yaZarsak yazalım paylaştınız ki oldu diyorsunuz ama tekrar büyük harflerle yazayım PAYLAŞIM YOK BAŞKA BİR İNTERNET KAFEDİR BAŞKA BİR YERDİR YOK SADECE KENDİ BİLGİSAYARIM ÜZERİNDEN OYUNUMU OYNUYORUM. Ama soyulduk nasıl soyulduk paylaşım dahi yapmadan içeriği belli. klon olarak siteniz kuruldu asıl site olmadığını şifremizi girerken farkettik ancak çok geçti soyulduk dolayısıyla. bunu takip etmediniz uyardık diyorsunuz. Bu kadar geniş çaplı bir maddiyatın da yüklü miktarda döndüğü online oyunu yönetiyorsanız uyarı olarak demeyeceksiniz kontrol halinde olacaksınız çalışanlarınız kontrol halinde olacak.

Gerekli işlemi yapıyoruz diyorsunuz ancak madur olanlar size dönüş yapınca gerekli işlemi yapıyorsunuz kendimi kandırmayalım bu konuda hak verin. Gerekli işlemi madurlar dönüş yaptıktan sonra yapıyorsanız restorasyon konusunda da gereğini yapmanız şarttır.! Bunu kendinizi sorgulayarak toplantı mı yapacaksınız napacaksanız yapın eğrisiyle doğrusuyla karara varın. Sadece kendinizi düşünerek bir karara varmanız size olan güvenirliliği sarsar! Çok büyük bir sorumluluk içerisinde olduğunuzu biliyorum ancak bir işe girerken sorumluluklarının da farkında olmak gerekir. Yerine getiremediğiniz konularında geri dönüşünün size zararı olsa da gereğini yapmanız konusuna sizleri davet etmek isterim.
    Bakın bu arkadaşımızda benim gibi Bilgilerimizi kimse ile paylaşmazken bırakın cafeyi sağo solu biz evimizde bile tedbirli oyuna giriyoruz. Sitelerinde açık var bizden saklıyorlar

Senior Member Rhales's Avatar
    Eposta adresinize ve hesabınıza erişim sağlayan kişinin epostaları silmesi çok zor değil. Bu işlem ortalama 1 saniyede yapılabilir.

İftira nitelikli ve yanıltıcı bilgi vermeniz sebebiyle konuyu kapatıyorum.

Forumda görüşlerinizi belirtirken çalışanları ya da kullanıcıları zan altında bırakmayacak cümleler kurmamaya özen gösteriniz.

Umuyorum ki gelecek süreçte OTP uygulamasını kullanarak hesabınızı güvence altına alır ve benzer bir sorun yaşamazsınız.