Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: E mail sorunu

Junior Member

E mail sorunu

Merhaba
    Hesabıma giriş yapıp bilet attım ama benden bilgi isteniyor . otomatik cevap galiba . mailini değiştirmek istediğim hesap üzerinden mail değişikliği için bu kadar bilgi istenilmesi biraz gereksiz değilmi ? bilet no #OUJ-464-47175

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibi hesabın size ait olduğuna kanaat getirmediği durumlarda tarafınıza yardımcı olamayacaktır. Bu durumda destek ekibinin sizden istediği bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için mevcut biletiniz üzerinden devam etmeniz gerekmektedir.
    Last edited by LiteraryLuckys; 05-24-2018 at 02:34 PM.

Junior Member
    Hesap üzerinden ticket atıyorum zaten hesabın bana ait olmadığına nasıl kanaat getirebiliyorlar anlamış değilim. tek sorunum e mailime posta ulaşmıyor. hesaba giriş yapıyorum ve e mail değişikliği için ticket atıyorum ama hesabın nüfus kayıt örneğini verebilecek ben nufus müdürü değilim ki ..kim hesabı kayıt olduğu tarihi not alır böyle bir saçmalık yok. hesabıma telefonumda kayıtlı ayrıca .

Eğer bu bilgiler sorulmasaydı hesabınız başka bir kişinin eline geçtiğinde kolaylıkla mail adresini akabinde bir çok bilgiyi rahatlıkla değiştirirdi. Hesap kayıt tarihini hatırlamıyorsanız öğrenmenin bir yöntemi bulunuyor. Oyuna kayıt olduğunuz zaman mail adresinize onay maili gelmektedir. Bu mail'in tarihi ise hesap kayıt tarihinizdir.

Junior Member
    Güzel kardeşim konuyu farklı yerlere çekerek güzel anlatıyosunda benim sorunum nttgame den kaynaklanan bir sorun mailime posta ulaşmıyor bunu da bildirdim bu sebepten ötürü mail değişikliği istiyorum. mail değiştirilemiyo madem bilgileri veremediğim için kullanmakta olduğum mailime ulaşımı düzeltsinler o zaman otp varken bu kadar tedbir biraz fazla hesabını çaldıran düşünsün bu kadar tedbir varken. normal kullanıcılar için olan olanaklar kısıtlanıyor bu yüzden veya alternatifler getirilebilir . benim sorunum üzerinden mesela bana bi öneride bulunabilirmisin hesaba giriş yapabiliyorum hesaba telefonum kayıtlı mail bende ama maile posta gelmiyor ne yapabilirim . genelde bütün tedbirleri aldığım için hesabım çalınmadı şimdiye kadar kaç yıllık oyuncuyum gereksiz not almıyorum. ayrıca kayıt tarihini mailden görebilirsiniz demişsiniz kim posta kutusunda 10 yıl üzeri mailini muhafaza ederki. gerekirse kimlik fotokobimi göndereyim yani bi alternatif olanağı sunulsun id ile ismim uyuşuyor. Direk kestirip atılınca insan üzülüyor.

Uzun süre kullanılmayan mail adreslerinde bu ve benzeri sorunlar oluşabiliyor. Mail adresiniz üzerinde bu bilgiye erişemedi iseniz tahmini olarak hatırladığınız tarihi belirtebilirsiniz. Bu konuda tarafınıza yardımcı olabilecek tek merci destek ekibidir. Benim buradan size verdiğim bilgiler sadece alternatif bilgilerdir.

Junior Member
    Söylediğiniz gibi Hesap eski. Hesapa giriş yaptığımda doğum tarihi yok . yakın bir zamanı zaten belirttim 2007 2008 den olan bir hesabında belki kayır bilgileri nttgame de de yok ama bilgilerin eşleşmediği söyleniyor . ticket tan 1 haftadır uğraşıyorum zaten o yüzden buraya başvurdum. edana nın başlarından kalan bir hesap karakterimin ismini ve üstünde ne olduğuna dair bilgi verdim. para için yapılmıyor belki diye üstünde ne kadar gb varsa silebilirsiniz dedim . tek amacım bu aralar soğumakta olduğum oyuna yeni bir heyecanla devam etmek . Zor bişey değil yani e maili aktifleştirmek aynı maille .Mailimden kaynaklanan bir sorunda değil bütün sunulan önerileri uyguladım.

Junior Member
    Boşuna uğraşma bende de aynı sorun var ama saçma sapan şeylerle uğraştırıyorlar mail atmaktan aciz bir firma :S

Junior Member
    ben 7 yıla aşkındır chara girmiyorum adam benden kullandığım cash kodlarını istiyor :S

aynen

aynı sorunla şuanda bende uğraşıyorum ticketler vs. falan gittiği yere kadar gideceğim kestirip atmak neymiş görecekler.

Tags for this Thread