Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    hapisten biz mi cıkıcaz ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Syarked View Post
    hapisten biz mi cıkıcaz ?
    Kim çıkartsın istersin ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by celtek055 View Post
    Merhaba. Ben bunların hiç birini yapmadım. Avast virüs programım var onu devre dısı bıraktım girdim oyuna sonra oyun kapandı tekrar tıkladım oyuna patch attı tekrar girdim sonra bi daha girdim dc oldum. Sonra hapise girmişim. Bu yukarda yazanlarla zerre alakam yok lütfen charımın cıkarılmasını talep ediyorum.
    Eğer herhangi bi kanıtınız varsa bekliyorum
    Cevap bekliyorum. Hiç bir suçum yok benim durduk yere hapise atıldım. Eğer elinizde varsa bir kanıt yollayın sesimi çıkarmayayım bende.
    Bir cevap verecek misiniz ? Zindana atıp köşeye mi çekilceksiniz yoksa
    Durumunuz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen destek ekibi ile iletişime geçiniz. Forum üzerinden bu tür hesap incelemesi yapılmamaktadır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Junior Member
    BURADA BİR HAKSIZLIK OLUYOR bir karakter ban yediğinde yada hapise atıldığında size bu yüzden banladık demek yerine 3. parti programı kullanmışsınız deyip geçiyorsunuz bunu kanıtlama ihtiyacı da duymuyorsunuz. TİCKET ZATEN 5 GÜNDE GERİ DÖNÜLÜYOR HİÇ BİR MANTIKLI AÇIKLAMA DA OLMUYOR .

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

TEKER TEKER İNCELEYİP ŞUÇLU BULUNDUYSA BANLANAN KİŞİYEDE BUNU KANITLAMAK GEREKMEZ Mİ? AMA SADECE KISA BİR SEN HİLECİSİN AÇIKLAMASINDAN BAŞKA Bİ AÇIKLAMA YAPILMIYOR. İFTİRA ATMAK KOLAY. FARKETTİYSENİZ BURADAKİ ÇOĞU KİŞİ NEDEN HAPİSE ATILDIĞINI YADA BAN YEDİĞİNİ BİLMİYOR BİZ SADECE SİZDEN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ
    Last edited by CASSAQWERQQ; 05-25-2018 at 07:45 AM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Daha zevkli bir KO için illegale son. Elleriniz ağrımasın. Başarılarınızın devamını diliyoruz