Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

ICS Kayıtlı Telefon Numarası Değişti

Oyuna ara vermiştim ve tekrar başlamaya karar verdim ICS' ye kayıtlı telefon numaramın kullanıma kapalı olması sebebiyle ICS' ye giriş yapamıyorum. Ticket attım benden bilgiler istendi bilgilere cevap verdim ancak bazı bilgilerin eşleşmediğini söylediler, hesap kayıt tarihi, ICS kayıt tarihi gibi tarihleri net olarak hatırlamam mümkün değil. Diğer tüm bilgilerin doğruluğundan eminim. Yani üzerinden 1 yıl dan fazla süre geçmiş. Mail adresimden de silindiği için mailler hiçbir veriye ulaşamıyorum. bilet numaram #GKO-354-19928

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesap bilgi değişimlerinde hesabın size ait olduğunun teyit edilebilmesi adına tarafınızdan bir takım sorular sorulacaktır. Bilgi değişikliğinin başarılı bir şekilde oluşabilmesi için sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerinizi saklamanız hesap güvenliğiniz veya bu gibi durumlarda hesap bilgi değişikliği açınızdan size lazım olacaktır ve saklamanız gerekir. Bu durum tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Bilgilerini bilmediğiniz hesaplar hakkında destek ekibinden herhangi bir yardım alamazsınız.

Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için konu yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.

Tags for this Thread