Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member 4NobraN's Avatar
    Quote Originally Posted by regeranatioooon View Post
    AOC slotuna EDS kurulsun please.
    Keremash slotunda var , aocta niye olmasın ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    Merhaba ,
    Aoc slotlarında karşı ırk tehdidine karşılık değişikler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Aoc slotu solo bir slot olduğu için sürekli karşı ırk tarafından baskı altında. Drop atma hızı dolayısıyla maximum tek slotta 2 kişiyi karşılayabilecek bir slot ve farm yapan kişilerin full item olmadığını düşünürsek (full item değilki farm yapıyor) karşı ırktan gelen oyunculara karşı ciddi anlamda korumasız oluyor. Özelliklede asaslara karşı. Keremash slotunda yavaşlatma özelliği varken aoc slotunda bu tarz korumaların olmaması garip geliyor bana.
    Bence aoc slotuna yaklaşıldığında gelen oyuncuların aynı keremash slotundaki gibi yavaşlamaları ve aynı şekilde ataklarının biraz düşürülmesi gerekiyor ( Her ırkın slotu için karşı ırka karşı uygulanacak bir koruma ) Keremash slotu gibi genelde party ile kasılan bir slotta bu tarzda koruma varken solo slot olan aoc slotunada bu tarzda bir ekleme yapılmalı. Aksi takdirde item olarak alt seviyede olan oyuncuların oyuna dahil olabilmesi imkansıza yakındır.
    Örnek vermek gerekirse destan server'ında yaklaşık 1 aydır aoc slotunda farm yapılamıyor , diğer serverlarda durum nedir bilmiyorum.
    Seni gm de yapalim mi ? Saçmalıyorsun droptan rahatsiz olanlar aoc farmı yapmasin +8 fabric +8 ii ile destan da farm mi yapacaksin ? Sen farm yapamiyorsun diye ayar mi cekilecek ayar verilsin drop artsin ben gelir 4 kisi cift slotu donerim o zaman da ks atiyorlar diye konu acacaksin.

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Seni gm de yapalim mi ? Saçmalıyorsun droptan rahatsiz olanlar aoc farmı yapmasin +8 fabric +8 ii ile destan da farm mi yapacaksin ? Sen farm yapamiyorsun diye ayar mi cekilecek ayar verilsin drop artsin ben gelir 4 kisi cift slotu donerim o zaman da ks atiyorlar diye konu acacaksin.
    Bence seni gm yapalım her konu hakkında bi fikrin var maşallah her konunun altına olumsuz cevaplar yazmayı çok iyi biliyorsun. Droptan şikayetçiyim demedim , güncel drop oranının karşılayabileceği oyuncu sayısı maxiumum 2'dir aoc slotunda. Neyle farm yapayım full +3 takı , +9 wiri +10 fabric set mi takayım bp ye ? O itemlerim olduktan sonra farmda ne işim var ? Az mantık lütfen...