Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Foruma sadece şikayet için degil Tebrik içinde girmek lazım. Teşekkürler.

Tezgah tutanların önüne geçilmiş gerçekten tebrik ediyorum...

darisi bu arkadaşların başına. oyundan umudumu kesmişken böyle güzel gelişmeler sevindiriyor..

-Ft'de dragon atılınca Ftnin buga girerek bitmemesine
    -Delos tarantula slotunun servere anormal fazla gb sokmasına.
    -Jrdeki troll doomların füzelerine
    -Pus fiyatlari el yakıyor..

Senior Member FFferik16's Avatar
    Daha az önce pazarım tutulduğu için PM atıldı, hemen KSC de atardım ama yazan kişi pazarı tutanın PM'ni verdiği için KSC kaldırılır -istersen özelden atayım-. Ben şahsen tek bilgisayar ile pazarımın tutulduğunu kanıtlayamıyorum, başkalarının elinden gelen de doğal olarak sadece bana PM atarak bilgilendirmek.

Yani elbette emeğe saygı duyulur, doğru işlerde teşekkür edilir ancak yöneticiler bu mesajını okuyup "sorunu hallettik" diye düşünmemeleri için yazma gereği duydum. Bu problem halledilmedi.

Senior Member
    Pazara bakana keşke pazarın sahibi görebilseydi. Reportu daha kolay olurdu. Birde malesef bu çözüm değil. Pazar mafyası şimdide pazarı tutan portular bu seferde 2-3 charla sızın pazarın ustune kurarak engellemeye calısmakta. Fakat vırtual bug benzerı nedenlerle pazar ustune kurmak ceza nedenı degıl sımdılık. İns bundada bır gunceleme olacaktır

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Evet bu pazar tutma sorunu sanki halledilmiş gibi gösteriliyor ama pazarı kuran kimin tuttuğunu bilemediği için hala önüne geçilemedi. Bu sistemde pazar tutulduğunu kanıtlamak için en az iki bilgisayarla oyunda olmak şart maalesef o da az kişide olan bir lüks.

Junior Member
    Pazar tutma konusu halledilmedi o görüşe katılmıyorum.

başkasının pazarını biri tutuyomuş ben görmüşüm görmemişim neyi deyiştiriyor o pazarı tutan kişiyi pazar sahibi görmeliki report edebilsin

1 de pazara bakan kişi kaç dk dır pazara bakıyor dakikasıyla görmemiz sağlanmalı yoksa dah kötü madurıyetler ortaya çıkabilir

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Delos tarantula demişken rosettada kiraya verecek karus clan var mı

Senior Member
    Quote Originally Posted by ottoman22323 View Post
    Delos tarantula demişken rosettada kiraya verecek karus clan var mı
    şaka dimi bu @Khenarth umarım görürsün tarantulaların durumunu

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Daha az önce pazarım tutulduğu için PM atıldı, hemen KSC de atardım ama yazan kişi pazarı tutanın PM'ni verdiği için KSC kaldırılır -istersen özelden atayım-. Ben şahsen tek bilgisayar ile pazarımın tutulduğunu kanıtlayamıyorum, başkalarının elinden gelen de doğal olarak sadece bana PM atarak bilgilendirmek.

Yani elbette emeğe saygı duyulur, doğru işlerde teşekkür edilir ancak yöneticiler bu mesajını okuyup "sorunu hallettik" diye düşünmemeleri için yazma gereği duydum. Bu problem halledilmedi.
    kardeş hiç mi arkadaşın yok kanka pazarımı tutuyolar bi ksc al video al diyecen? Siz bu oyunda ne yapıyonuz la

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    kardeş hiç mi arkadaşın yok kanka pazarımı tutuyolar bi ksc al video al diyecen? Siz bu oyunda ne yapıyonuz la
    Bu nasıl aklımıza gelmedi ya, günlerdir kara kara düşünüyorduk ne yapsak nasıl çözsek diye, şak diye hallettin hemen çok sağ ol ) Oyun oynamak için çok fazla zamanım olmadığı ve daha itemlerimi istediğim düzeye getirmediğim için solo oyuncuyum, etkinliklere giriyor ve pazar yapıyorum.