Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Red face Tl'ci farmci tartişmasina öneriler!!

Oyunda rekabeti bozan ve çoğu oyuncunun şikayet ettiği 10 bin tl 20 bin tl verip charmı dizicem yieahh diyenlere ithafen HAKLILAR.

1.Oyuncunun GOLDBAR satışı yasaklanmalı burada resmi siteler devreye giriyor. GB alımı yasak olmalı.
    2.Oyun içersinde GOLD BAR , PLATİN BAR(10 GB) , ULTRA PLATİN BAR (50GB) pusa koyulmalı exp seal gibi satılmalı içersine para aktarılıp oyun içersinde değerli olan itemi bu şekilde satın almalı oyuncular. Bu şekilde site üzerinden item şatışı engel olur.
    3. Siteler sadece cash satışı ve GB satışı yapmalı çok yüksek fiyatlarda olmalı , oyun içerisinde GB satışı yapan kullanıcılar tespit edelip banlanmalı

Buradaki amacım TL kazanmaya çalışan kullanıcılara engel olmak.
    Yeni server beklerken , metin2 oyununa başladım ilk defa oynuyorum ve oyunun bazı kısımları çok güzel olmuş , siteler sadece gb ve cash satıyor. oyuncu'dan gb satın alış yasak , siteye serbest , oyun içersinde markette cash kuponu satarak oyuncular gb yapıyor ve oyun içersinde para dönüyor oyuncu item satışıda yapamıyor çünkü sitenin item satma bölümü yok BYNOGAME örnektir. Kopya çekmiş gibi oldum ama bence önemli bir ayrıntı,
    iyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by regeranatioooon View Post
    Oyunda rekabeti bozan ve çoğu oyuncunun şikayet ettiği 10 bin tl 20 bin tl verip charmı dizicem yieahh diyenlere ithafen HAKLILAR.

1.Oyuncunun GOLDBAR satışı yasaklanmalı burada resmi siteler devreye giriyor. GB alımı yasak olmalı.
    2.Oyun içersinde GOLD BAR , PLATİN BAR(10 GB) , ULTRA PLATİN BAR (50GB) pusa koyulmalı exp seal gibi satılmalı içersine para aktarılıp oyun içersinde değerli olan itemi bu şekilde satın almalı oyuncular. Bu şekilde site üzerinden item şatışı engel olur.
    3. Siteler sadece cash satışı ve GB satışı yapmalı çok yüksek fiyatlarda olmalı , oyun içerisinde GB satışı yapan kullanıcılar tespit edelip banlanmalı

Yeni server beklerken , metin2 oyununa başladım ilk defa oynuyorum ve oyunun bazı kısımları çok güzel olmuş , siteler sadece gb ve cash satıyor. oyuncu'dan gb satın alış yasak , siteye serbest , oyun içersinde markette cash kuponu satarak oyuncular gb yapıyor ve oyun içersinde para dönüyor oyuncu item satışıda yapamıyor çünkü sitenin item satma bölümü yok BYNOGAME örnektir. Kopya çekmiş gibi oldum ama bence önemli bir ayrıntı,
    iyi forumlar.
    Siteler GB satmalı ancak oyuncular satamamalı... Hııımm o zaman siteler düpe yapmalı

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Her şey çok güzel başlamıştı, ta ki Platin Bar'dan sonra Ultra Platin Bar önerisini görene kadar. Ultra Platin yerine Paladyum filan yazaydın bari.
    Last edited by ErrorMacro; 05-20-2018 at 07:15 PM.
    -We are Many, You are but One!

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    saçma bence

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by regeranatioooon View Post

iyi forumlar.
    Neden yeni server bekliyorsun gerçek bir oyuncu olsan zaten şuan serverlar gayet güzel bol kepçeden sallamayı bırak bu oyunda herkes bilir tiracet dönmezse oyunun sonu gelir bir nevi devir daim yapıyor gb siteye ordan oyuncuya oyuncudan siteye.

Senior Member 4NobraN's Avatar
    O zaman daha çok paraya dayalı bir oyun olmayacak mı ? Bu sefer yine oyuna yüklü para basanlar itemlerini dizecek , itemlerin gb karşılığı çok yüksek olacak farmla gb kasıp item almaya çalışanlar item yapamayacak. GB satışı engellenecekse komple engellenmeli , ne siteler ne nttgame ne de bireysel şahıslar gb satamamalı fakat bu knight online düzeninde imkansıza yakın birşey.

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ben sadece örneklendirme yaptım. Şunu diyebilirsiniz kardeş çok saçma biz satamıyoruz site satıyor ne alaka , oyunda dönen zinciri kırmak amaç ama nasıl ben tartışma konusu açtım o kadar zeki olsam düşünsem nttgame mail atarım. Diğer arkadaşların nabzını ölçüyorum bakalım onların akıllarında daha ıyı fıkırler varmı
    ultra platin var örneklendirme yaptım sen ona pamukprensesveyedicüceler(50gb) diyede isim koyabılırsın. iyi forumlar