View Poll Results: Delos dropları random olmalı mı ?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • EVET

82 71.30%
  • HAYIR

33 28.70%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 64
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Delos droplar hakkında düzenleme (ÖNEMLİ)

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.

Delosdaki adaletsizlik ve düzensizliğe, TL peşinde koşanlara, çeteleşmelere engel olmak için delos droplarının random atılması fikrini sunuyorum.Yani Magic Hammer ve Transformation Scrool sadece Shadow ve Ghost Warriorlardan değil Wormden de atsın, Black Widow dan da atsın tüm delos moblarından atsın.

Adamlar kafalarına göre pazar tutup, fiyat yükseltip azaltıyorlar.Sürekli kendi arkadaş çevreleri var ve başkası kasmak istediğinde ya human party yada karus party geliyor.

Hal öyle bir hal ki adamdan slotta kasmak için izin isteyenler var.Ne kadar aşşağılayıcı bir durum....

İlgililerden bu konuda düzenlemeyi önemle rica ediyorum.

Herkese iyi çalışmarlar, iyi forumlar.

Edit : Transformation Scrool'lar NPC satışında 100k dan para ettiği için bu scrool'un ya dropları düşürülmeli yada TS satışındaki alış fiyatı düşürülmeli.Aksi takdirde şu anki durumdan da kötü bir duruma geçebiliriz.Tekrar herkese iyi forumlar.
    Last edited by kndkc122; 05-29-2018 at 03:28 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir arkadaşlar

Sence çözüm bu mu çok yanlış bir fikir orada 2 tane slot dolu böyle olunca tüm katlar her yer dolu olacak delosa 1 kişi bile giremeyecek buna katılan olacağını kesinlikle düşünmüyorum tek çözümü var bu olayın delostaki o dropların kalkması sadece maden ile elde edilmesi bu kadar net

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nogitsunemirr View Post
    Sence çözüm bu mu çok yanlış bir fikir orada 2 tane slot dolu böyle olunca tüm katlar her yer dolu olacak delosa 1 kişi bile giremeyecek buna katılan olacağını kesinlikle düşünmüyorum tek çözümü var bu olayın delostaki o dropların kalkması sadece maden ile elde edilmesi bu kadar net
    Bu şekilde olursa katların hepsi dolu olmaz kardeşim.Magic Hammer değersizleşir ve herkes kullanacağı kadarını çıkarır gider.Değersiz bir şey için kimse vaktini harcamaz.Orada adam saatte sadece çöpten coins den 16m kasıyor.Magic Hammerleri satış paralarını filan söylemiyorum bile.Sen, Ben, diğer farmcılar da yırtınıp duruyor 3-5m para kasacağız diye.Ortada bir adaletsizlik söz konusu diye düşünüyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    https://forum.nttgame.com/forum/show...4%B1-hk-istek!

Konunu sonuna kadar destekliyorum ancak bu konu üzerinden devam edersek daha verimli bir sonuç alıp, forum kirliliğinin önüne geçmiş oluruz.Ayrıca konuların kilitlenme ihtimali de ortadan kalkmış olur.Ayrıca farklı önerileri de düşünüp konuya ekleyebiliriz.

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Nttgame bunu yapamaz mgame işi.

Senior Member
    Başkalarının yaptığını siz de yapın gidin clanca çökün zor birşey değil.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    siz ilk önce delostaki tarantula adaletsizliğine oy kullanmalısınız , içerdeki slotlardan toplam ayda min 15.000 tl max 20.000 tl civarı gelir elde ediliyor , şaka değil bu rakamlar , oyunun dengesini tarantula slotları bozuyor , ordaki çıkan drobu delostaki npc ye satarak muazzam gb elde ediliyor , millette saatlerce bitirilen farm peşine düşmüş , şimdi bana çıkıp sende ekibini kur kaleyi al gibi bir kelime ile gelmeyin sakın , herkez yancı klanlarını adamları sokmuş , bu asgeri ücretle çalışıp oyuna gönül veren insanlara yazık ,
    [PHP][/PHP]

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Ben açıkcası delosta isi katı hariç safe zone olması ile tüm sorunların çözüleceğini düşünüyorum en kolay çözüm bu

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Tarantula slotlarına cardinal gibi düzenleme gelmeli bu oyunu para basma makinası olarak görenlerin önü kesilmeli