View Poll Results: Delos dropları random olmalı mı ?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • EVET

82 71.30%
  • HAYIR

33 28.70%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 64
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Oyumuzu verdik inşallah bir düzenleme gelir.
    İnşallah kardeşim.

Junior Member
    abi adamlar kaç bin tllik çar diziyor siz 7 bowunuzla slotu alamayınca böyle konular açıyorsunuz yapıcak birşey yok sistem bu
    Last edited by koman599; 05-30-2018 at 07:19 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Düzenleme şart

Resmen ihtiyaç için olsa bile kastırmıyorlar

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by koman599 View Post
    abi adamlar kaç bin tllik çar diziyor siz 7 bowunuzla slotu alamayınca böyle konular açıyorsunuz yapıcak birşey yok sistem bu
    kardeşim aşırı yanlış düşünüyorsun.Yada sende onlardan birisinin ki böyle konuşuyorsun.Adamlar char dizdikleri filan yok.Çevresi var sadece hepsi 300 TL lik char bile değil.Sen tek başınasın onlar 10 kişi 20 kişi.Onlar TL kasıp istedikleri şekilde yaşarlarken sen ise emek harcıyorsun.Kimin ne yaptığı çok da önemli değil benim için lakin ben ihtiyacım olan magic hammer'i kasamayacak mıyım ? Ayrıca bunların belirlediği fiyattan almak zorunda mıyım ? Ben farm yapmak için yırtınırken bunların bu şekilde yatarak para kasması da ayrı bir adaletsizlik.Madem ki eslant'da olsun diğer haritalarda olsun tekil farm kaldırıldı bu farm da kaldırılmalı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kndkc122 View Post
    kardeşim aşırı yanlış düşünüyorsun.Yada sende onlardan birisinin ki böyle konuşuyorsun.Adamlar char dizdikleri filan yok.Çevresi var sadece hepsi 300 TL lik char bile değil.Sen tek başınasın onlar 10 kişi 20 kişi.Onlar TL kasıp istedikleri şekilde yaşarlarken sen ise emek harcıyorsun.Kimin ne yaptığı çok da önemli değil benim için lakin ben ihtiyacım olan magic hammer'i kasamayacak mıyım ? Ayrıca bunların belirlediği fiyattan almak zorunda mıyım ? Ben farm yapmak için yırtınırken bunların bu şekilde yatarak para kasması da ayrı bir adaletsizlik.Madem ki eslant'da olsun diğer haritalarda olsun tekil farm kaldırıldı bu farm da kaldırılmalı.
    magic hammer 100k eğer 100tane alsan 10m eder bu bir bahane banada kastırmıyolar sende ekip kur sende kas ne yazıkki buna asla düzenleme gelmez gelmemeledi delos savaş alanı güçlü olan alır

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by koman599 View Post
    magic hammer 100k eğer 100tane alsan 10m eder bu bir bahane banada kastırmıyolar sende ekip kur sende kas ne yazıkki buna asla düzenleme gelmez gelmemeledi delos savaş alanı güçlü olan alır
    Düşüncene saygım var da kardeşim oyun içerisinde 10m'i herkes kasamıyor.Senin tuzun kuru olabilir belki benim içinde 10m çok bi para değil lakin global düşünmeye davet ediyorum seni.Hayatında kaç kez delos da savaş yaptın bilmiyorum ama delos'un savaş yeri olduğu hakkında bilgim var.Lakin şunu da açıklarsan bana sevinirim.Oyuna başlayan kaç adam magic hammer yada para kasmak için delos da kaç ekip kurar ? yada kaç saat orada kasar ? Çocuk gibi düşündüğünü düşünüyorum.Yada ilk cevapta yazdığım gibi senin de bir gelirin var anlaşılan bu kadar karnı tok sözler sarf ettiğine göre

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Konu güncel.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir arkadaşlar.Düşüncelerinizi beklemekteyim.

çeteyi çoğaltalım diyosun yani

Konuyu sonuna kadar destekliyorum. Ama bir işe yaramayacak bunun gibi gayet mantıklı kaç tane konu açıldı sonuç ? kocaman SIFIR.