Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Banned
    Nickname
    ....
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by burak14821482 View Post
    Öncelikle merhaba;

KS'ciler ile uğraşırken benim videomu almışlardı. Ve bundan dolayı 1 gün ban yemiştim. Neyse geldi geçti bu önemli degil. Ama aynı gün alınan başka video ile tekrar cr bildiriminde bulunmuşlar. Ve bu sefer 3 gün ban yemişim.

Karşı rakip bana pm'den senin videolarını farklı günlerde tekrar yükleyip sınırsız ban yiyene kadar uğraşacağım diye tehdit ediyordu. Bende yapamaz diye aldırış etmemiştim. Ama görüyorum ki tekrar ban yemişim. Haftaya tekrar cr bildiriminde bulunması durumunda sınırsız ban yesem hiçbir çözümü olmayacak mı. Böyle bir şey olamaz.

Bilet gönderdim fakat mesai saatini geçmiş. Hafta sonu da tatil.
    Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı ?
    olympia serverinda karus priest isen videoyu da ben yükledim. Pm atanda bendim. Benim attığım videodaki kişi olduğunu kabul ederek yorumumu yapacağım. Açtığın konu ne kadar masum,sanki hiçbirşey yapmamış gibi yanlışlıkla atılan ban gibi konuşmuşsun 1 gün jr de afk kaldın bişey yapmadık. Jryi kaybettik. 2. gün yine aynı terane yine kaybettik. 3 de yeter artık dedim ve videonu yükledim. İçime su serpildi bi mutlu oldum artık kaç tane karakterle jrlere giriyorsan sürekli afksın ve benim partyime her düştüğünde her afk kaldığında cr ye videonu yükleyeceğim. Koçum para kazanmak istiyorsan gider bir işte çalışırsın jr ye 10 tane çar sokmakla bi baltaya sap olamazsın

Quote Originally Posted by s3rser11 View Post
    olympia serverinda karus priest isen videoyu da ben yükledim. Pm atanda bendim. Benim attığım videodaki kişi olduğunu kabul ederek yorumumu yapacağım. Açtığın konu ne kadar masum,sanki hiçbirşey yapmamış gibi yanlışlıkla atılan ban gibi konuşmuşsun 1 gün jr de afk kaldın bişey yapmadık. Jryi kaybettik. 2. gün yine aynı terane yine kaybettik. 3 de yeter artık dedim ve videonu yükledim. İçime su serpildi bi mutlu oldum artık kaç tane karakterle jrlere giriyorsan sürekli afksın ve benim partyime her düştüğünde her afk kaldığında cr ye videonu yükleyeceğim. Koçum para kazanmak istiyorsan gider bir işte çalışırsın jr ye 10 tane çar sokmakla bi baltaya sap olamazsın
    Ne anlatıyorsun anlamadım. O kişi ben değilim benim konumu düzgün okusan anlardın.
    Last edited by burak14821482; 05-19-2018 at 01:13 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

CR bölümü üzerinden ceza alacak olan bir kullanıcı, geçmişte yediği cezaları ve ceza alan kanıtları kontrol edilir. Bu kontroller neticesinde raporu açan kişiye olumlu yada olumsuz geri dönüş sağlanır. Yani kısaca, aynı kanıtlar ile tekrardan ceza yeme gibi bir durum söz konusu değildir.

Quote Originally Posted by burak14821482 View Post
    Neyse gitti hafta sonu tatili. Premium bitene kadar devam ederim bu oyunu oynamaya sonra bırakırım arkadaş. Böyle adaletsizlik görmedim. Adam pm den ana avrat küfür ediyor cr atıyorum işlem yok. Bana yapılan muameleye bak.
    Teşekkürler NTTGAME.
    Profilinizi kontrol ettiğimde forumun genel bölümlerinde bu konunuz harici herhangi bir konu veya raporunuzu görememekteyim. Bu tip durumlarda konu açtığınız forum hesabı ile yorum veya konu açınız. Aksi taktirde yalan yanlış bilgiler vermeden dolayı hesabınız ceza alacaktır.

Son olarak ceza alan karakterinizin nickini konuya ekleyin lütfen.