Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Exclamation 3 Gün ban yemem hakkında

Öncelikle merhaba;

KS'ciler ile uğraşırken benim videomu almışlardı. Ve bundan dolayı 1 gün ban yemiştim. Neyse geldi geçti bu önemli degil. Ama aynı gün alınan başka video ile tekrar cr bildiriminde bulunmuşlar. Ve bu sefer 3 gün ban yemişim.

Karşı rakip bana pm'den senin videolarını farklı günlerde tekrar yükleyip sınırsız ban yiyene kadar uğraşacağım diye tehdit ediyordu. Bende yapamaz diye aldırış etmemiştim. Ama görüyorum ki tekrar ban yemişim. Haftaya tekrar cr bildiriminde bulunması durumunda sınırsız ban yesem hiçbir çözümü olmayacak mı. Böyle bir şey olamaz.

Bilet gönderdim fakat mesai saatini geçmiş. Hafta sonu da tatil.
    Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by burak14821482 View Post
    Öncelikle merhaba;

KS'ciler ile uğraşırken benim videomu almışlardı. Ve bundan dolayı 1 gün ban yemiştim. Neyse geldi geçti bu önemli degil. Ama aynı gün alınan başka video ile tekrar cr bildiriminde bulunmuşlar. Ve bu sefer 3 gün ban yemişim.

Karşı rakip bana pm'den senin videolarını farklı günlerde tekrar yükleyip sınırsız ban yiyene kadar uğraşacağım diye tehdit ediyordu. Bende yapamaz diye aldırış etmemiştim. Ama görüyorum ki tekrar ban yemişim. Haftaya tekrar cr bildiriminde bulunması durumunda sınırsız ban yesem hiçbir çözümü olmayacak mı. Böyle bir şey olamaz.

KSC ve videolarda işlem yapmak için tarih gözükmesi gerekiyor diye biliyorum, eski ksc ve videolarla haksız ban atılmasın diye.

Pm den atılan mesajın tarih gözükecek bir şekilde ksc sini cr atsaydın büyük ihtimal ceza alırlardı.

Bilet göndermişsiniz inceleme yaparlar dediğiniz gibiyse büyük ihtimal sizin banınız açılır karşısı ban yer. crde kandırma amaçlı atılan şikayetlerde ban yiyenler olmuştu galiba.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    CR bölümüne yapılan bildirimlerde tarih bilgisine dikkat edildiği için aynı gün içerisinde farklı kişiler tarafından birden çok rapor yapılması durumunda ilk rapor haricinde diğer raporlar geçersiz sayılmaktadır. Bu konuda CR personeli işini ehli şekilde yapmaktadır.

Neyse gitti hafta sonu tatili. Premium bitene kadar devam ederim bu oyunu oynamaya sonra bırakırım arkadaş. Böyle adaletsizlik görmedim. Adam pm den ana avrat küfür ediyor cr atıyorum işlem yok. Bana yapılan muameleye bak.

Teşekkürler NTTGAME.

Küfür raporlarında konuşmanın tamamı gözükecek şekilde ve tarih bilgisi gözükecek şekilde bildirim yapmanız durumunda ilgili kişi ceza alacaktır. CR bölümüne yapmış olduğunuz bildirimlerinizin sonucunu kontrol ediyor musunuz?

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Küfür raporlarında konuşmanın tamamı gözükecek şekilde ve tarih bilgisi gözükecek şekilde bildirim yapmanız durumunda ilgili kişi ceza alacaktır. CR bölümüne yapmış olduğunuz bildirimlerinizin sonucunu kontrol ediyor musunuz?
    Bu zamana kaç kere gönderdim küfürden dolayı ama işlem yapılmadı.
    Konuşmanın tamamını ve iki kere "-" basıp tarih gözükcek şekilde görselleri ekledim hiç işlem yapılmadı.
    Akıl verme para ver diye laf vardır bilirmisin.

"İşlem yapılmadı" diyorsunuz ancak bunu nereden biliyorsunuz? CR bölümüne yaptığınız bildirimin sonuncu kontrol ettiniz mi? Siz oyuncunun oyunda olup olmadığını kontrol ediyorsunuz sanırım. Oyuncuya GM inisiyatifi kullanılarak hapis cezası verilmiş olabilir.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    "İşlem yapılmadı" diyorsunuz ancak bunu nereden biliyorsunuz? CR bölümüne yaptığınız bildirimin sonuncu kontrol ettiniz mi? Siz oyuncunun oyunda olup olmadığını kontrol ediyorsunuz sanırım. Oyuncuya GM inisiyatifi kullanılarak hapis cezası verilmiş olabilir.
    Yav babacan sen beni dünki çocuk sandın herhal.
    Tabiki bakıyorum cr'ye. Takip ediyorum konuyu ya cevapsız kapanıyor. Yada yetersiz kanıt gibi ibareler yer alıyor.
    Adamına göre muamele var anladık onu.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Öncelikle merhaba;

Merhabalar,

Şunu bilmelisiniz ki cevaplanmayan bir rapor asla kapatılmaz. Raporlamada kesin işlem yapılmasını istiyorsanız, net bir kanıt sunmanız gerekiyor. Aksi takdirde oyuncuya ceza verilebilmesi için herhangi bir gerekçe bulunamayabilir ve yetersiz kanıt sağlandığından dolayı ibareler yer alabilir.

Yazdıklarıma ek olarak, sürekli aynı videoları vs. paylaşarak raporlama yapmaları, sizin hesabınızın sürekli ceza almasına neden olmaz. Konular detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Destek Bileti yolladıysanız gelecek olan cevabı beklemeniz gerekmektedir. Forum içerisinde yorum yaparken üslubunuza dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde forum hesabınızda ceza alabilirsiniz. Forum kuralları çerçevesinde dilediğiniz gibi eleştiri yapabilir, özgürce yazabilirsiniz. Bu konuda özenli davranmanızı öneririm.

İyi forumlar.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Yav babacan sen beni dünki çocuk sandın herhal.
    Tabiki bakıyorum cr'ye. Takip ediyorum konuyu ya cevapsız kapanıyor. Yada yetersiz kanıt gibi ibareler yer alıyor.
    Adamına göre muamele var anladık onu.
    Arkadaşım sen cr yanlış atiyorsundur ben ne zaman küfürden şikayet etsem ban yiyorlar gelen pm bir yerleriyle oynama direk en baştan çek yolla sen büyük ihtimalle pmlerin yarısını gösteriyorsun diger yarısında senin küfürlerin gözükmesin diye böyle oluncada yetersiz kanıt oluyor (Misal ) veriyorum yanlış anlama.