Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 81 to 90 of 97
    Member
    Nickname
    DarlylDixoN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bundan isyan edenler sadece macrocu pedalcı asaslar. Artık ölümsüzlüklerini ilan edemiyorlar. Karşındaki adamla aynı FPS ile oynuyorsunuz, neyin isyanındasınız anlamış değilim. Bahsettiğiniz yüksek sistemli PC'den bende de mevcut.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Çalışıyorum şuan akşama videoda koyarım sorun değil falan ısrarla yazıyosun sistemsel sorun uyumsuzluk falan fistan fps limit değişmicek. Değişsin istemiyorum zaten. Ben bu fps limit gelene kadar diğer sorunları yaşamıyordum. Format attım yok oyunu yeniden indirdim kurdum yok, GPU(grafik kartı kullanımı %15) GTX1080 kartım CPU kullanımı %100 oluyor google yaz kinght online CPU kullanımı diye yüzlerce sayfa bu konu çıkıyor. Benim sizden istediğim fps limiti kalkması değil 120 fps oynamaya yeter zaten benim istediğim artık şu oyuna daha düzgün bir grafik motoru entegresi yapılsın kafamız rahat olur bizde sizde bunlarla uğraşmazsınız yok biz grafik motoru istemiyoruz bize masraf olur cebimizden 3 kuruş çıkar düşüncesindeyse yapımcı kuruluş o zaman oyunu kendisi adam akıllı optimize etsin. 12bin TL lik bilgisayarda CPU kullanımı %100 e vuruyor gtx1080 ekran kartıyla oyun kasıyor varmı böyle bir saçmalık ya.
    Selam,

Yazdıklarım seni pek mutlu etmeyecek ama bilgisayarında bence bir sorun var ve söylediğin değerler inanılmaz kötü. I7 900 Hd Radeon 2gb ekran kartlı 16gb ram'li eski bilgisayarımda bile o değerleri görmüyorum.

i7 7700k Asus Gtx 1080ti ve 32gb ram Thermaltake 360 sıvı soğutmalı bilgisayarımda CPU %15 %16 stabil, CPU sıcaklığı max. 30 derece, GPU kullanımı %10'u aşmıyor. Ben böyle yazdım diye mod kafasından sallıyor diyorsan eğer,

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yazdıklarım seni pek mutlu etmeyecek ama bilgisayarında bence bir sorun var ve söylediğin değerler inanılmaz kötü. I7 900 Hd Radeon 2gb ekran kartlı 16gb ram'li eski bilgisayarımda bile o değerleri görmüyorum.

i7 7700k Asus Gtx 1080ti ve 32gb ram Thermaltake 360 sıvı soğutmalı bilgisayarımda CPU %15 %16 stabil, CPU sıcaklığı max. 30 derece, GPU kullanımı %10'u aşmıyor. Ben böyle yazdım diye mod kafasından sallıyor diyorsan eğer,

şu anda kullandığın sistem yeni gelen güncelleme ile çöp oldu farkındasın değil mi

Quote Originally Posted by biologist61 View Post
    Bundan isyan edenler sadece macrocu pedalcı asaslar. Artık ölümsüzlüklerini ilan edemiyorlar. Karşındaki adamla aynı FPS ile oynuyorsunuz, neyin isyanındasınız anlamış değilim. Bahsettiğiniz yüksek sistemli PC'den bende de mevcut.
    Boşver kardeşim takılma böyle şeylere akışına bırak sen olayı. Anlayamayacağın şeyler anlatsamda

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yaşadığınız sorun ile ilgili güncel bir video paylaşabilir misiniz? Hemen hemen aynı sistem özelliklerine sahibiz ve bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamamaktayım.

Genel olarak şikayetlere cevap verecek olursam; Sistemsel bir sorun ya da uyumsuzluk yaşanmadığı takdirde FPS limitinde değişiklik yapılmayacaktır.
    fps limiti; oyunun görüntü ve kasma sorunlarının önüne geçmedi aksine dahada arttı.
    1)Czde felankorun alanındaki kasma sorunu
    2)Cz kulleri görünce kasma sorunu
    3)Fps limiti cpu kullanımını düşürdüğü için kasma problemi
    4)Eski serverlarda özellikle Ronakland mapınde ve maradon mapında kasma problemleri
    5)Mage novaları düştüğü anda kasma problemi
    6)Mage kör ve Asas kör skilleri bitince crash yiyen efectler ve fpsnin yerlere düşmesi
    7)20 kişi ve üzeri sayılarda kasma problemleri
    sayacağım cok daha fazla problem var Khenarth .Oyunun daha iyileşmesi için problemli noktaları sizinle paylaşıyoruz. Fps limiti güncellemesiyle bu problemler halledilmedi aksine daha kötü laglı serverlar haline geldi.
    Yorum yapan diğer arkadaşlara gelecek olursak; yok pedalmış yok makroymuş nerden biliyorsunuz burada yorum yapan insanların hangi jop hangi karakteri oynadığını.
    Bilindiği üzere iyi sistemler oyunlarda üst sıralara çıkmak için toplanır. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Rekabet her kulvardadır. Donanım, oyun içi eşya, iyi playerlığı destekleyen şeylerdir.
    Pc özelliklerim:
    i8 8700k intel işlemci
    1070 ti gaming x ekran kartı
    Coolar master sıvı soğutma
    2x raid m2 ssd
    3200mhz 32gb ram
    Asus Rog 258q 240 Hz monitör
    Last edited by AdiosFellass; 06-08-2018 at 10:11 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AdiosFellass View Post
    şu anda kullandığın sistem yeni gelen güncelleme ile çöp oldu farkındasın değil mi
    Çöp mü oldu
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Güzel pcymiş. Oynayamadığınız oyun varsa paranız iade muhabbetini uygulayın götürün verin knight oynayamıyorum diyin. Ehu ama uhüğ hebele oyun 120 fps yapmış o yüzden böyle hübele derlerse de baba diyin kasmayan pcler de var diyin.

Junior Member
    Nickname
    MorgenStern
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pk ortamında mageler nova atarken bir fps çakılması var 250 fps ile oynarken bu çakılma 100fps civarına düşüyordu. Şimdi ise 25 fps gördüm. Asas olarak hareket etmekte zorlandığımız bir konu. Bu kısıtlama yüzünden mevcut sistemlerimiz knight online da darboğaza giriyor. 3 parti nova sallarken fps 35 ten fazla gören varsa yazsın. Oyun donuyor geldiğinde öldüğümüzü fark ediyoruz. Minör cooldown artırın bence daha iyi bir çözüm.

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by AdiosFellass View Post
    Yavaş, dünya Knight Online'dan ibaret değil. Adamın sistemi 6 ay önce 10.000 lira ise bugün 20.000 lira oldu. Kafanız da mı basmıyor anlamadım ki.
    Last edited by ErrorMacro; 08-09-2018 at 05:09 PM.
    -We are Many, You are but One!

Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    fp sabitlenmesi illegalliğin önüne geçmektedir arkadaşlar.... bi anlayamadınız şunu.
    #direnPUSS