Results 1 to 4 of 4
    Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad

Question CR sistemini anlamak.

Sevgili abilerim, kardeşlerim veya yetkili beyler.
    CR ile ilgili ilk videomu çekip attım. Video programı açık geziyorum denebilir. Şimdi ben ilk videomu aşağıda resimde gördüğünüz yere attım.
    Acaba bir hata yaptım mı? Bana yaptım gibi geliyor ama hayırlısı. Yaptıysam uyarın beni düzelteyim. Türk Topluluğu kısmında Hile Raporlama diye bir yer yok. English Community kısmına mı atıyoruz? Anlamadığım kısım sadece burası.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yanlışlık yok doğru yere açmışsın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hile bildirimleri Knight Online > English Community > General > Cheat Reports bölümüne açılmaktadır.

Endişe etmenize gerek yok. Bilmeniz de yarar var. Cheat Reports bölümüne yaptığınız bir raporlamaya yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Bu nedenle açılan konuların takibi çok önemlidir. Eğer arşive taşınırsa konunuzu göremezsiniz.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hile bildirimleri Knight Online > English Community > General > Cheat Reports bölümüne açılmaktadır.

Endişe etmenize gerek yok. Bilmeniz de yarar var. Cheat Reports bölümüne yaptığınız bir raporlamaya yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Bu nedenle açılan konuların takibi çok önemlidir. Eğer arşive taşınırsa konunuzu göremezsiniz.
    Teşekkürler beyler.