Results 1 to 9 of 9

Yeni gücelleme ile pazar

kolay gelsin. yeni güncelleme ile gelen pazar ile artık pazarı kimin tuttuğu görülebiliyor ancak bu ne işe yarar ki zaten reportladığımız adam 1 hafta 10 günden önce banlanmıyor adam rahat rahat tüm gün yine pazarı tutabilir. çözüm gelecek gelecek diye bizi heycanlandırdınız : ))))

Senior Member Rhales's Avatar
    Hesabınızı incelediğimde yalnızca 1 kez Cheat Report bölümünü kullandığınızı ve konunuza 3 gün içerisinde geri dönüş yapıldığını tespit ettim.

1 hafta 10 günden önce işlem yapılmıyor diye bahsettiğiniz şikayetiniz hangisi?

geri dönüş yaptıktan sonra oyun içerisinde adamla karşılaşıyorum bunu tekrardan belirttim sadece bu hesaptan şikayet etmiyorum 2-3 farklı hesaptan şikayet ettim . geri dönüş sağladığınız ne ? incelemeye alınmıştır yazısı. yani siz diyorsunuz ki biz 3 günde geri dönüş sağlıyoruz adam 3 gün daha tutuversin sizin pazarınızı

xx adlı şahıs şikayet ettiğimden 1 hafta sonra pazarda yine birinin pazarını tutuyordu
    Last edited by Rhales; 05-17-2018 at 09:31 AM.

Yeterli kanıt sunmazsanız ve oyun içi kontroller sağlandığında kullanıcı belirttiğiniz suçu işlemiyorsa, ceza verilmemesi oldukça doğaldır.

Kesin işlem yapılmasını istiyorsanız, net bir kanıt sunmanız gerekiyor. Aksi takdirde oyuncuya ceza verilebilmesi için herhangi bir gerekçe bulunamayabilir.

Öyle ki raporunuza cevap verildikten sonra oyun içerisinde kontrol sağlanmış ve kullanıcı hesabı 30 gün süre ile yasaklanmıştır. Ayrıca kullanıcı hala yasaklı durumdadır. Belirttiğiniz gibi 1 hafta sonra oyuna girip, başka oyuncunun pazarını tutması imkansızdır. Bu şekilde oyuncuları yanlış yönlendirmeniz doğru değil.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Hesabınızı incelediğimde yalnızca 1 kez Cheat Report bölümünü kullandığınızı ve konunuza 3 gün içerisinde geri dönüş yapıldığını tespit ettim.

1 hafta 10 günden önce işlem yapılmıyor diye bahsettiğiniz şikayetiniz hangisi?
    VuurrrrrrrRRRRrrrrrrduuuuuuuuuuu Veeeeeeeeeeeeee GOOOOOOOOOOOLLLLLLL OLDUUUUUUUUUUUUUUUUUUU .

3 farkli video çektim oyundan kimler kimi nasil banlattiysa sordum ayni videolari çektim. Bence umursamadiğinizdan dolayi bu böyle. Buna eminim. Vurdu gol oldu diyen arkadaş başina geldiği zaman anlayacaktir bu siikintiyi : )) 3 gün içerisinde geri dönmek demek banlamak değil masterofmidgard inceleme sirasina alindi demek : )) biraz bilgilen
    Last edited by MythAsSasSin; 05-17-2018 at 11:07 AM.

Quote Originally Posted by oguzhanoktay View Post
    3 farkli video çektim oyundan kimler kimi nasil banlattiysa sordum ayni videolari çektim. Bence umursamadiğinizdan dolayi bu böyle. Buna eminim. Vurdu gol oldu diyen arkadaş başina geldiği zaman anlayacaktir bu siikintiyi : )) 3 gün içerisinde geri dönmek demek banlamak değil masterofmidgard inceleme sirasina alindi demek : )) biraz bilgilen
    Sadece bir bildirim yapıp, üstelik de kullanıcı ceza almışken bu kanıya varmanız ironik bir durumdur.

Düşüncenizi ilettiniz ve gerekli incelemeleri yaparak cevap vermeye çalıştım. Raporunuz ve sonuç ortadayken, üstelik söylemlerinizin tam tersi bir sonuç varken hala "umursamıyorsunuz, ceza vermiyorsunuz" gibi söylemleriniz oldukça anlamsız.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Yeterli kanıt sunmazsanız ve oyun içi kontroller sağlandığında kullanıcı belirttiğiniz suçu işlemiyorsa, ceza verilmemesi oldukça doğaldır.

Kesin işlem yapılmasını istiyorsanız, net bir kanıt sunmanız gerekiyor. Aksi takdirde oyuncuya ceza verilebilmesi için herhangi bir gerekçe bulunamayabilir.

Öyle ki raporunuza cevap verildikten sonra oyun içerisinde kontrol sağlanmış ve kullanıcı hesabı 30 gün süre ile yasaklanmıştır. Ayrıca kullanıcı hala yasaklı durumdadır. Belirttiğiniz gibi 1 hafta sonra oyuna girip, başka oyuncunun pazarını tutması imkansızdır. Bu şekilde oyuncuları yanlış yönlendirmeniz doğru değil.
    Vurdu gol olduu