Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Warior Yere vurma skili

Warior yere vurma skilleri bildiğim kadarıyla fiziksel damage vuruyor. Fakat Gabs Adamant patlamasına rağmen yere vurma skilli damage vurabiliyor bu da gösteriyorki warior yere vurma skilli magic damage vuruyor. Şimdi benim anlamadıgım 2 soru var :

1-) Eğer magic damage ise neden torment ya da malice üstümüzdeyken daha fazla damage yiyoruz.
    2-) Eğer fiziksel damage vuruyorsa Gabs Adamantın aktifinden niye etkilenmiyor.

Eğer bir bug söz konusuysa bu yıllardır neden çözülmüyor ?

Konuyla ilgili bilgilendirir misiniz ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir bug söz konusu değil, bu skiller bu şekildedir. Şöyle düşün gabın patlayınca fiziksel hasarı sen almıyorsun, yere vurulan skillde doğrudan sana vurulmuyor, yer sarsıntısı yada deprem gibi düşün. Sen fiziksel hasar almasan bile altındaki zeminde deprem oluyorsa hasar görmezmisin ? Aynı mantık. Kalkan seni oyuncudan korur. Depreme karşı veya bulunduğun zemine yapılan şok dalgası şeklinde saldırıya bişey yapamaz.
    Skiller yıllardır doğru çalışmaktadır.
    İyi günler, iyi oyunlar.

Knightta fiziksel damage ın antisi armor diger damage türlerinin antilerinin resistler oldugunu biliyoruz. Peki sizin söylediğinizden yola çıkarak bu fiziksel damage değilse vurdugu damage neden armorun düşüklüğüyle dogru orantılı olarak artıyor ? Yine sizin söylediğinizden yola çıkarak bu damage sanki bir oyuncudan gelmiyormuş gibi çalışıyorsa neden o alanda bulunan herkes damage yemiyor ? Sanırım bu argümanlar sizin söylediklerinizi çürütmekte. İyi oyunlar.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Magenin Krowaz Staffları ne zaman patlayacak EYYY NTT

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Oyun açılalı neredeyse 15 sene olmuş, Warrior'lar zaman içerisinde büyü yapmayı öğrenmişler demek. )
    -We are Many, You are but One!

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Sadece büyü yapmayı öğrenseler iyi, HP booster skilleri sayesinde kendilerine restore atmayı da öğrendiler, bi 5 seneye wolf, tp, cure de öğrenirlerse şaşırmayın. Ama doğru en çok parayı onlar veriyorlar, biz hiç pus item nedir bilmiyoruz hakları

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RubrumPhoneix View Post
    Knightta fiziksel damage ın antisi armor diger damage türlerinin antilerinin resistler oldugunu biliyoruz. Peki sizin söylediğinizden yola çıkarak bu fiziksel damage değilse vurdugu damage neden armorun düşüklüğüyle dogru orantılı olarak artıyor ? Yine sizin söylediğinizden yola çıkarak bu damage sanki bir oyuncudan gelmiyormuş gibi çalışıyorsa neden o alanda bulunan herkes damage yemiyor ? Sanırım bu argümanlar sizin söylediklerinizi çürütmekte. İyi oyunlar.
    Hangi argümanlar benim söyledikerimi çürütmekte dostum sen ne diyorsun ? Kafan mı güzel ?

''Peki sizin söylediğinizden yola çıkarak bu fiziksel damage değilse vurdugu damage neden armorun düşüklüğüyle dogru orantılı olarak artıyor ?''

Fiziksel damage zaten yere vurma? Fiziksel değil demedi kimse?
    Armorun ve antin ne kadar az ise aynı atakerden, o kadar çok damage yersin.

''Yine sizin söylediğinizden yola çıkarak bu damage sanki bir oyuncudan gelmiyormuş gibi çalışıyorsa neden o alanda bulunan herkes damage yemiyor ?''

Bir oyuncudan geliyor ve o alanda bulunan herkes damage yiyor zaten? Dedim ya anlamıyormusun sana görselli örnek vereyim bunun gibi düşün.

Kalkan sana doğrudan melee damage vurulması engeller patladığında yere vurulan impact efektini engellemez.

Fİziksel hasar mı evet.

Alan hasarımı evet.

Gabın patlayınca da damage yermisin evet.

Bunun hakkında bir şey yapabilir misin? Hayır. Elinden bir şey gelmez.

Senior Member
    Adamant yere vurma skilin de işlerse priestleri nasil kesecek warriorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Adamant yere vurma skilin de işlerse priestleri nasil kesecek warriorlar.
    Adamant +7 aldık 10 kez ölüyorsak ya 2 tanesinde yada 1 tanesinde patlıyor.Çok saçma olmuş yazınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MasterOfMidgard View Post
    Hangi argümanlar benim söyledikerimi çürütmekte dostum sen ne diyorsun ? Kafan mı güzel ?

''Peki sizin söylediğinizden yola çıkarak bu fiziksel damage değilse vurdugu damage neden armorun düşüklüğüyle dogru orantılı olarak artıyor ?''

Fiziksel damage zaten yere vurma? Fiziksel değil demedi kimse?
    Armorun ve antin ne kadar az ise aynı atakerden, o kadar çok damage yersin.

''Yine sizin söylediğinizden yola çıkarak bu damage sanki bir oyuncudan gelmiyormuş gibi çalışıyorsa neden o alanda bulunan herkes damage yemiyor ?''

Bir oyuncudan geliyor ve o alanda bulunan herkes damage yiyor zaten? Dedim ya anlamıyormusun sana görselli örnek vereyim bunun gibi düşün.

Kalkan sana doğrudan melee damage vurulması engeller patladığında yere vurulan impact efektini engellemez.

Fİziksel hasar mı evet.

Alan hasarımı evet.

Gabın patlayınca da damage yermisin evet.

Bunun hakkında bir şey yapabilir misin? Hayır. Elinden bir şey gelmez.
    Kardeşim oyun madem bu kadar gerçekçi ve bu şekilde kabul ediyorsun, herşeyin büyüsünü yapabilen mage neden sw büyüsü yapamıyor ? Keza Priest de aynı şekilde.Madem oyunu gerçekçi kılan bir şeyler var bunlar da gelsin. Warriorun yere vurma skili başlı başına koca bir saçmalık.Rogueyim adam bana metrelerce öteden vuruyor.Böyle bir saçmalık var mı ya Light Feet skilimin özelliği nerde kaldı ?