Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 104
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Dalgamı gecıyorsun sen ? pazarı tutan kısıler zaten multıcı yuzlerce charı olan farklı ınternet dolayısıyla ıpden baglanıp gercek charlarıyla aralarındakı bagın bulunamayacagı kısıler adamı banlasan ne olacak?

Hadı bunu anlamakta zorlanıyorsun.

Her serverda yıllardır pedal reklamı yapan charlarıda mı gormuyorsun? Banlanıyorlarda ne oluyor ? Bitiyor mu?

Çözüm yerıne Yama yapmaktan oteye gecemeyen bır guncelleme. Yazık onlarca oyucunun gerı bıldırıme ragmen hala yapılan guncellemenın bu denlı sacma olması anlasılmıyor.

Hadi onuda geçtim. 2. bilgisayarın yoksa pazarının tutulduğunu nasıl ispat edeceksin? Bunu ispatlamak için nerden baksan bir 3-5dakikalık video gerekir. Millet sana pm atınca Hocam Videoya çekip reportlasana mı diyeceksin?
    Ya da tek charın var ama pm kapalı bırakıyorsun ozaman nasıl haberin olacak?
    Bir dünya CR ye rapor yağacak ve zaten geçikmeler yaşanan CR de daha da yoğunluk oluşacak bu konuda.

Çözümü basit olan bir durumu nasıl bukadar karmaşık hale getiriyorlar anlaşılmıyor.
    kardeş biz buna kötünün iyis diyoruz malesef 15 yıldır ko nun gelidği en iyi nokta bu ister beğen ister beğenme

Senior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    FPSyi 120 ye çekicne merdiven bugu oluşuyor. 90 da olunca şu an denk gelemedim. Ama belli de olmuyor. Önceden hiç geçemediğim CZdeki human towna yakın monster alanını merdiveninden 120 fpsden geçerken , aynı fpsde orc tarafının mobs alanının merdiveninden geçemedim. Ama 90a düşürünce geçti. En az kaç yaparsak bu FPSyi ne şiş yanar ne kebap
    monitörün kaç hertz hocam? 60 ise ki muhtemelen öyle zaten 60 a sabitmen kafi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by capta1n0 View Post
    kardeş biz buna kötünün iyis diyoruz malesef 15 yıldır ko nun gelidği en iyi nokta bu ister beğen ister beğenme
    Bende beğenmediğimi söylüyorum zaten. Buldum CUK olmak yerine beğenmeyenler fikrini belirtirse yapılan güncellemenin KÖTÜ olduğunu anlarlar belki.

Bu güncellemeye neyin teşekkürünü ediyorlar ki.

Okadar kişi fikrini belirtti bu konuda geri bildirim verdi . Öneride bulundu ama genede kafalarına göre sorunu çözmeyecek ayrıca ek sorunlar yaratacak bu durumu yaptılar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    -Ramazan etkinlikleri başladı. Moradon town bölgesinde bulunan NPC[Hacivat] aracılığıyla 24 saat geçerli %20 EXP, +2 NP artışı ve 300HP özelliklere sahip Ramazan Amblemini alabilirsiniz

Her gün alma şansımız var mı ? Yoksa ramazan boyunca sadece 1 kere mi alabiliyoruz ?

Pazarlar konusunda çözüm olmayacağı fakat raporlayanların işini kolaylaştıracağı kesin. Şöyle bir öneride bulunabilirim. Pazarların birden fazla kişi tarafından görülebilmesi uygulanabilirse (trade ile aynı mantıkta çalıştığı için çok mümkün değil sanırım) pazar tutma sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Battle Royal umarım geri gelir diger uygulamaların gerekliliğini tartışmakla beraber oyuna güncellemeler yapılmasını takdir ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by RubrumPhoneix View Post
    Pazarlar konusunda çözüm olmayacağı fakat raporlayanların işini kolaylaştıracağı kesin. Şöyle bir öneride bulunabilirim. Pazarların birden fazla kişi tarafından görülebilmesi uygulanabilirse (trade ile aynı mantıkta çalıştığı için çok mümkün değil sanırım) pazar tutma sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Battle Royal umarım geri gelir diger uygulamaların gerekliliğini tartışmakla beraber oyuna güncellemeler yapılmasını takdir ediyorum.
    Hocam xx Online en basitinden burdaki pazar sistemi. Öneri istek şikayet pazarla ilgili açılan çoğu konuya yazdık bunu ama malesef.

Sorun Tek başına pazar yapan kişilerin pazarının tutulduğunun kanıtlarını nasıl toplayabileceği. Sonuçta Yanınızdan geçen birine sorsanız bile bu durum Fotoraf ile olabilecek bir şey değil.
    Video şart %100 emin olmak adına.
    Sürekli milletten videoya çekmesini mi isteyecekler?
    Last edited by CluTaah; 05-17-2018 at 08:58 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Pazar tutma konusunda bir adım atılmış ancak benim görüşüm, yeterli olmadığı yönünde.
    FPS sabitleme gayet güzel, merdivenden çıkamama sorunu artık biter.
    Genie arayüzünün hareket ettirilmesi gereksiz olmuş diyebilirim, sağ üst köşede sabit kalması gayet güzeldi.
    Genie üzerinde kayıt ettiğimiz skillerin kalması gayet güzel.
    Cypher Ring üzerinde daha fazla detay görebilmemiz güzel olmuş.
    Buying Merchant düzeltilmesi çok gecikmedi, teşekkürler.
    Knight Royale nin bitmesi çok üzücü, tekrar gelecek mi belirtin lütfen.
    Ayrıca;
    Quote Originally Posted by ForumSuzz View Post
    -Ramazan etkinlikleri başladı. Moradon town bölgesinde bulunan NPC[Hacivat] aracılığıyla 24 saat geçerli %20 EXP, +2 NP artışı ve 300HP özelliklere sahip Ramazan Amblemini alabilirsiniz

Her gün alma şansımız var mı ? Yoksa ramazan boyunca sadece 1 kere mi alabiliyoruz ?
    Arkadaşın sorduğu gibi bir kere mi alabiliyoruz, yoksa her gün mü?

Senior Member
    bu emblemi almak istediğimde şu an zamanı değil gibi bi uyarı veriyor. biraz açıklama yapar mısınız saat 07,00 da denedim

Senior Member FFferik16's Avatar
    Öncelikle her güncellemede bu kadar not görmek dileğiyle. Pazar güncellemesi çok ilginç gerçekten. Bu durumu şikayet eden, mağdur olan taraf çoğunlukla tek bilgisayar ile pazar yapanlar, pazar tutanlar ise çok bilgisayarlılar. E ne değişti? Tamam legal multiciler, TL'ci pazarcıların, tekelcilerin işine yarayacak peki pazarı tutulan tek bilgisayarlı kişi nasıl ispat edecek? Umarım "pazar sorunu çözüldü" falan denmez.
    Last edited by FFferik16; 05-17-2018 at 05:22 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Öncelikle her güncellemede bu kadar not görmek dileğiyle. Pazar güncellemesi çok ilginç gerçekten. Bu durumu şikayet eden, mağdur olan taraf çoğunlukla tek bilgisayar ile pazar yapanlar, pazar tutanlar ise çok bilgisayarlılar. E ne değişti? Tamam legal multiciler, TL'ci pazarcıların, tekelcilerin işine yarayacak peki pazarı tutulan tek bilgisayarlı kişi nasıl ispat edecek? Umarım "pazar sorunu çözüldü" falan denmez.
    Çok şükür Durumu anlayan özetleyen bir kişi daha geldi.