Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)

Angry PUS indirimi ve oyun içi etkinlikler(event) hakkında

Oyuna chrismas event gibi 13. yıl dönümü etkinlikleri gibi bir event ne zaman gelicek aylar önce oyun içinden Gm e sorduğumda yakında! demişti aylar geçti böyle bir çalışma yokmu.Oyun içinden ufak tefek pus itemlerini kazanabilceğimiz bir sistem ,küçük görevli eventlar serisi yapılması gerekiyo biz oyuncular oyunda çok sıkılıyoruz. premium ücretleri inanılmaz pahalı farm dropları çok düşük eskiden bir event biter diğeri başlardı pusun her bir farklı sayfasına her ay farklı indirimler yapılırdı artık neden olmuyo bu eventlar.Ülke ekonomimiz belli ortada kutu toplama perisinin aylığı 45 tlye geliyor disc premium 122.5tl farm sevenlerin aylık verdiği minimum ücretin 160tl oldugunu düşünürsek buna pathos glove ve 2 ayda bir walkyr eklendiğinde 200tlyi geçiyor e arada pk atıcaz sc si var bunun premium potu var kanadı var .Oyun içi gb ile pus alındıgında bütün farmımız oyunun aylık ücreti ve eklentilerine gidiyo.İtem nasıl yapıcaz sadece oyunamı çalışalım.Oyunun bize verdiği hiçmi birşey olmaz... Pus indiriminin ve oyun içi etkinliklerin yeni oyuncuların ve bırakan eski oyuncularında dikkatini çekiceğini düşünüyorum.En azından ufak tefek pus itemlerini oyun içinden kazanabilceğimiz event serileri gelmeli.Twichde nttgame yayınlarını bile izlemek istemiyorum artık yenilikler indirimler istiyoruz .Bana sakın gerekli yerlerde açıklama yapılır yazmayın,bu anlattığım sorunu güzel güzel tartışmak isteyenler yazsın lütfen saygılar.
    Last edited by Fruel; 05-16-2018 at 05:44 PM.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Pus indirimi gelmesi lazım ya

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Evet event açıklandı Ben hiç tatmin olmadım bu eventtan ya ufacıkda olsa ara sıra bazı pus itemlerine indirim gelemezmi bu kadarmı zor.Hadi tamam anladım indirim yok oyun içine ufak tefek pus itemlerini kazanabileceğimiz bir topla kazan şeklinde bir questtemi getiremiyorsunuz.Oyuncuların ne kadar beğeniceni bildiğiniz halde neden böyle eventlar yapmıyorsunuz.Eski eventları ısıtıp koyun önümüze ona bile razıyım.Bu tarz eventları yapmak için oyuncunun el ayak çekmesini bekliyorsunuz?

Senior Member
    1 ay boyunca oyuna girenlere bazı itemler hediye ediliyordu o etkinlik ilk olarak ramazanda gelmişti galiba. PUS itemleri (atak,undy sc gryphon vb.) hediye edilecek şekilde gelseymiş bu pahalılıkta iyi olurdu.
    Last edited by 34gles; 05-16-2018 at 09:20 PM.

Senior Member ARABOOOOOOO's Avatar
    Nickname
    ARABOOOOOO
    Class
    Rogue
    Clan
    WaNTeDS
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    cash 180 tl bakalım ne zaman bır goz onune gelıcek bu indirim indirimi boşver belli bir fiyatta sabitlenmesi lazım oyunn yüzde yüz ü turk ama cash ı dolar bazında verıyorsunuz buda cok sacma.
    ----------------------------------

http://forum.nttgame.com/forum/forum...#axzz2tEjMqE6p
    -----------------------------------

WaNTeDS - ARABOOOOOO

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    bekleyin 2023'te gelir indirim )
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member
    Cash fiyatları normal.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    14. Yıl dönümü etkinlikleri genelde eylül ve ekim ayları arasında olmaktadır bu süreç tarih olarak değişebilmektedir. Belirttiğim tarihten önce gelmesini beklemiyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Acilen pus indirimi gelmelidir. Yada cash fiyatları düşürülmelidir.

3200 cash 182 lira. Ateş pahası cash alımları düşmüştür diye düşünüyorum...

Pahalı fiyat ve indirimsiz pus hem oyuncuya hem firmaya zarardır.

Biri oyununu oynayamaz, diğeri satış yapıp kar elde edemez.

İnsanlar pahalı fiyattan dolayı daha az sc li pk atmaya başladığında sizin için belki de en önemli şey olan ; serverların canlılıkları ölmeye başlar, daha az pk dönen serverlar daha az oyuncu içerir. Bu da uzun vadede çok ciddi para kaybı demektir sizin için. Kalıcı olarak.

Bilginize...
    Last edited by MasterOfMidgard; 05-17-2018 at 06:51 AM.

Junior Member
    Free2play bi oyunda 193 TL YE CASH SATIYORSUNUZ YA NE DİYİM SİZE DAHA HAYIR 100 TL YAPTIN İNSANLAR 500 TL LİK ALIR iyice bozdunuz