Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Knight Online oynaması ücretsiz bir oyun bunun yanında ICS servisi de ilk kullanımda ücretsiz hizmet sağlıyor. Karşılaştığınız durum ise güvenlik amacıyla yapılmış bir sistem olmakla birlikte telefonunuza gönderilecek mesaj için 5 Npoint istemektedir. Size bu bilgilendirmeleri sağlarken benden nefret etmenizi sağladığım için üzgünüm.

Junior Member
    Sizden nefret etmemi gerektiren bir durum söz konusu değil siz görevinizi yapıp beni bilgilendirdiniz.Benim tek sorunum şu konu hakkında bir çok mmorpg oynadım p2p p2w f2p fakat ben böyle bir olaya hiç birinde rastlamadım eğer bir oyun f2p ise o oyunda bu kadar para yatırmaya dayatma olmamlı trade için cash,ticket atmak için cash,yeni bilgisayarda oyuna girebilmek için cash ve benim premium bitti bugün ve sınav dönemi olduğu için çekmeyi düşünmüyorum fakat şuan oyunu oynamak istediğim için para yatırmam dayatılıyor böyle olmaması gerekli yakındığım konu bu

Bende sizin gibi bir oyuncuyum ve bilgim doğrultusunda size bilgilendirme sağlıyorum. Bazı forum kullanıcıları bu şekilde bilgilendirme sağladığım için benden rahatsız oluyor veya benden nefret edebiliyor. Yine bilgim doğrultusunda bildiğim konuları açıklamam gerekirse; Hesapların takas ve pazar yapabilmesi için istenilen 5 Npoint hile kullanan oyuncuları engellemek için yapılmış bir sistemdir. Bilet gönderebilmek için hesabımızda 1 Npoint bulunması gerekiyor bu sistem ise destek ekibine gönderilen gereksiz biletlerin önüne geçilmek için yapılmış bir sistem olmakla birlikte hesabımıza tanımlı 1 Npoint bulunması isteniyor ancak hesabımızdan hiç bir şekilde Npoint eksilmiyor. Durumunuza dönecek olursak tek kullanımlık şifrenizi yeniden alabilmeniz için sistemin 5 Npoint istemesi durumu için iyileştirilme yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Junior Member
    Sinirli bir ülkede yaşıyoruz insanlar en ufak şeylerde bile durduk yere büyük tepkiler gösterebiliyor bu gibi durumları yaşadığınız için üzgünüm umarım ileride bu gibi durumlar düzelir. Konumuza gelirsek fikrime katıldığınız için teşekkür ederim ve açıkcası bu gibi iyileştirmelere başlandıysa bile bu esnada bu durumla karşılaşan oyuncunun eksik cashi istenilen cashe tamamlanmalıdır örnek olarak 4 cashi var ise 1 cash için atıyorum 20-30 tl yatırması zorunlu kılınmamalıdır. Örnek olarak bynogamede karşılaştığım durumu verebilirim 3-4 kez alıcağım bir şey için bakiyemde 20-30 kuruş eksik olmuştu ve bunu desteğe belirtiğim zaman hemen bana olumlu bir şekilde yardımcı olmuştu. Aynı durumu aynı pozitifliği burada da bekledim. Benim görüşümce ilk önce oyuncu memnuniyeti gelmelidir oyuncu memnun olsun ki firmayı desteklesin cevaplarınız ve gayretleriniz için size teşekkür ederim esen kalın

Kesinlikle gerçek oyuncu gurubuna bu gibi durumlarda destek çıkılması taraftarıyım, rica ederim. Anlayışınız için bende size teşekkür ederim, sizde şen ve esen kalın