Results 1 to 4 of 4

Red face Eskilerden Namuslu Diye Gecınen Serıf Arkadasımız ( ScrewnieL )

Başlıkta İsmi Yanlıs Yazmışım Skntı olmaz heralde bılen bılıyor
    Can Skıntısına Paylasıyorum Elımde Kalmıs Gördumde Koyayım Elımde Kalmasın dedım
    Tamam ben Nptcıydım Oynarkende Suan İşim olmuyor oyunla o kdr
    SchrewneiL Eskı Serıfte Cok Namusluymus Zamnında Herkez Görsun İstedim .

Junior Member YouTopia's Avatar
    Race
    Karus
    bu adam ibislerin Bası Zaten Aslan Kesiliyor Heryerde npt ssleri cıkartınca ne dicek merak ediyorum birde bana photoshop yapmıs lar arkası yiyen kscleri koyar o kadar . su anlık bu sahsiyetsizin goruntulere gerek yok acıyorum cunku . bu adam namusluysa camur ata ata camura batmısın tekidir .
    Top quality and need to be nice to each a Thing am

Junior Member
    OOO pamps Char gidince kendini forumlaramı verdin yoksa Char hacklendi Deyip hakkın da CR ye yollanan video lar yüzündenmi seni sahnelerde göremiyoruz... ortalık biraz yatışsın istedin tabi.. sende haklısın neyse
    bi insana çamur atmadan önce kendine bak SakinOLLan

Senior Member WonderWaci's Avatar
    Şuraya bak hele oyunun içine sıçan nptciler sizi. o gün o carı sizden alsaydım ne yapacagımı biliyordunuz. dua edin bilgilerini yanlış verdiniz. konuşamların yukarısı ve aşagısını atamıyacak kadar korkaksınız. sadece kendinize yarıyan yerleri atmakla olmaz.
    o kscnin devamınıda atsaydın adam olsaydın? devamını neden atmadın. ah o kscleri silmeseydimde seni şurda güzel bir duvara sıvasaydımda yapıcak bişey yok kscleri sildim senin bu carların için ticket bile attımda ne hikmetse 1 carın ban yemedi onuda ben anlamadım. her çarı banlatabildim şu npt çarlarını banlatamadım.o paylaştıgın fotoda bile kullandıgın k0xpun ismi mevcut senin gibileri forumda degil hiçbir yrde barındırmamak gerekir. neyse kendimi senin gibi kişilksiz k0xper nptciyle ugraşacak kadar düşürmedim.

yorum yapana bak hele: ulan sende o zamanlar k0xperdin sakinollan veledi seni senin konun hala cheat reportsda konuya bakılıp banlanman an meselesi die carını kendin soyup başka çarla oynuyorsun. ama o carınıda cıkartıcaz inş gün ışıgına...

KOXP VİDEO's

http://www.youtube.com/watch?v=YhpAIYtqsrg

SchrewneiL...
    Last edited by WonderWaci; 08-18-2013 at 09:21 PM.