Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

mageyi öldürdünüz

80 skilini kısalttınız jr yi zorlaştır nedir mage feminisstliyiniz anlamıyorum jr de mage üstünlüyü vardı tartışmıyorum ama şuan kazanmanın ihtimali yok abartmışsınız warrior un yere patlamasıyla çarımda 6 k damage gördüm ona neden bişi yapmıyosunuz ilah yaptınız warrioru tebrik ediyorum ...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by creative83 View Post
    80 skilini kısalttınız jr yi zorlaştır nedir mage feminisstliyiniz anlamıyorum jr de mage üstünlüyü vardı tartışmıyorum ama şuan kazanmanın ihtimali yok abartmışsınız warrior un yere patlamasıyla çarımda 6 k damage gördüm ona neden bişi yapmıyosunuz ilah yaptınız warrioru tebrik ediyorum ...
    Size 6k damage vuran warrior, item dizmeden 6k damage vuramaz.Siz de buna karşı itemler kullanmıyorsanız ve oldukça fazla iteme sahip warriordan 6k damage yiyorum diye yakınıyorsanız bu yakınma biraz boşa olacaktır.Bana warrior oyuncususun bu yorumun o yüzden denmeden önce şunu da belirteyim, şu an okçu oynuyorum ve aynı damage i bende yiyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by creative83 View Post
    Burda tek tek konu açmakla olmaz mageler toplanıp sesini yükseltecek yoksa 80 gitti de kendiliğinden mi gitti 80 i çöp edenlere şikayet ediyorsun zaten benim anladığım yüksek oranda bir mage düşmanlığı mevcut ve mage jobu iyice çöp oldu.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Size 6k damage vuran warrior, item dizmeden 6k damage vuramaz.Siz de buna karşı itemler kullanmıyorsanız ve oldukça fazla iteme sahip warriordan 6k damage yiyorum diye yakınıyorsanız bu yakınma biraz boşa olacaktır.Bana warrior oyuncususun bu yorumun o yüzden denmeden önce şunu da belirteyim, şu an okçu oynuyorum ve aynı damage i bende yiyorum.
    Ne gibi itemler dizmek lazım hayır twitchte mage clanların yayınlarını izleyen biri olarak full +3 full itemli full puslu mage charların 4.5 k yediğini de izliyoruz da acaba hangi itemmiş o damage düşüren?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Yere vurma ile +2 itemli +9 raptorlu bir warrior bile tormentli bir priye 5k vurur ki mage ne yapsın.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Yere vurma ile +2 itemli +9 raptorlu bir warrior bile tormentli bir priye 5k vurur ki mage ne yapsın.
    Ağzına diline sağlık yok yok şu an knıght aleminde mage düşmanlığı tavan yapmış ve ne yazık ki gelen güncellemelerde o seslere kulak verilerek yapılıyor magenın geldiği durum da bunun kanıtı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bana göre oyunun kralı hala mage, katılırsınız katılmazsınız bilmem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Feministlik?
    -We are Many, You are but One!

Senior Member
    Yillardir warrior party priestiyim bana alanla toplam da 5 k vuran +9 raptorlu +3 takili warrior gormedim.

Itemlerim de +7 adamant +7 holy animor +7 kro set +0 iron set dual +0 lego dual old sse 82 level priest 100 def yada 90 defim de acik degil.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bana göre oyunun kralı hala mage, katılırsınız katılmazsınız bilmem.
    Eski KO'da öyleydi. Cz kuleler hayvan gibi vurmuyorken, 33 skilini seri seri atabiliyorken, mana çekme varken, 80 skili uzağı vuruyorken...

Yeni KO'da kesinlikle Mage düşmanlığı ve önce Warrior sonra Rogue kayırmacılığı var.