dc pre yanında dyrad vs ... aldım samimi konusyorum hani oyun ole bir hale gelmişki ... farm yapmak hikaye tek pc ve kısıtlı zmanın varsa... birileri drop cz de dedi kardesım 7 de oyuna gelebiliyorum benim oyuna geliş saatim cz de ve adream de pk saati ... hani pk olmasın cz ve adreamde ki slotlar hep sağlam carlarla dolu zaten hani bana git aoc kes kardinal kes megatron kes ... olmuyor bifrost ve krowaz için ise ole bir party vya ortamım da yok oyunda hani zaten az cok pk atabilen charlar oralarda kasıyor.... bu dururmda luferson eslatt kalıyor lufersonda haunga warior grell 1 pc ile zarar ziyan oyunun su donemınde ... urk hai uruk blade uruk tron cardinal ... bu slotlar artık oyunda farm da klasikleşmiş yerler ve 2 pc sağlam carlar couhu da aylardır o slotda birinin yanına gittimm ks atayım dedim sen git kralın gelsin dedi adam haklı olarak D: eslatta da cop slotları diye bir kavram bırakmadınız saatde 3 5 m milyon oda görev yapacak olanları meraklısı ks cisi hep basıında .... farm olayı bende böle oldu 1 ayda 30 gb 40 gb hatta 100 gb kasan arkadaşlar vardır yoktur dıyemem ama tek pc gunde 5 saat vs .... farm yapmak artık hiç bir espirisi yok şimdi eventlar diyen arakdaşlara ben bronze da alsam o eventlara zaten giriyorum dc prenin ne önemi var?

her gecen gün oyunu biraz daha kötü hale getiriyorsunuz... (bu benim kendi görüşürümdür) İllaki benim gibi oyuna akşamları gelip 3 5 saat neyse farm yapıp hafif yolunu bulup kafa dahıtıp oyundan cıkacak eleman bırakmadınız oyunda suan oyunda olup farm yapanların cohu esnaf 3 pc 8 pc gb kas gb sat.... Genie olayına zaten hic girmeye gerek yok ortada yani tek pc ile direk zarar .... onceden oyunun servislerine para yatırınca en azından durumu kurtarırdın şimdi zarar ya kısmet.....