Results 1 to 1 of 1
    Senior Member

Herkese merhabalar iyi forumlar.

Bolca gördügümüz bir duruma parmak atmak istiyorum.
    Moradon da pazar da otururken char dc oldu hapse dusmusum.
    Town attim yemek yapmaya gittim char dc olmus girdim hapse dusmusum.
    Dayioglunun arkadasinin kizinin dugunu vardi haley cekerken tw den baktim char dc olmus girdim hapse dusmusum .
    Exp kasarken char dc oldu girdim hapse dusmus ay cok sacma ben şok ben iptal ben masum sacmalık yani bu durum .uff :S

Forum da devamli olarak tartisiliyor ama hakkinizi arayabilirsiniz arkadaslar burasi hukuk devleti ve tüketici haklari var mahkemeler var yapilan sözlesme ile nttgame sizleri müsteri ve saticinin mennuniyeti ve cıkarları dogrultusun da kisitlayabilir mahkemeler 2 tarafinda yararina olan sozlesmeleri kabul eder imza attım kabul ettim diye nttgame herseyi yapma hakkina sahip degil boyle bir algi olusturularak oyunculari sogutma ve kafa karistirma icin cabalayan bir kitle var. Amaciniz dusunceleri kirletip oyundan sogutmak farkindayim ve sizlerden ciddi anlamda daraldım. Ben nttgame yonetiminden mennunum Gmler moderatorlerden mennunum bende hapse dustum bende ban yedim Ama genel kurallar mennuniyet icin empati yoluyla bunlari anlayabilirsiniz.Bana katilmayanlar mutlaka olacaktir yorumlarini saygi ve sevgi cercevesinde sunmanizi rica ediyorum.
    Keyifli oyunlar.
    Last edited by KHD; 05-11-2018 at 11:45 PM.