Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Angry itemlerim nereye kayboldu

yaklaşık 1.5 - 2 ay önce ares serverında AblukaAlarm adlı carımın bütün itemleri 1 ayda 2 kez kayboldu. evet bildiğin kayboldu dc yedim oyuna girdiğimde itemlerim yoktu 2. kez başıma geldiğimde oyun param yok oldu itemlerim duruyordu bu nasıl olur ya Nasıl bişey yani 2 kez bilet yolladım uzgunuz diye mesaj geldi ya ben soyulduğuma inanmıyorum bug da kaldığına emınım lütfen yardımcı olurmusunuz napıcam bir sürü item ve param kayboldu...!!!

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam,

Konu ile ilgili incelemelerin yapılabilmesi için bilişim suçlarına giderek suç duyurusunda bulunabilir misiniz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gaz_A9knhfUc View Post
    yaklaşık 1.5 - 2 ay önce ares serverında AblukaAlarm adlı carımın bütün itemleri 1 ayda 2 kez kayboldu. evet bildiğin kayboldu dc yedim oyuna girdiğimde itemlerim yoktu 2. kez başıma geldiğimde oyun param yok oldu itemlerim duruyordu bu nasıl olur ya Nasıl bişey yani 2 kez bilet yolladım uzgunuz diye mesaj geldi ya ben soyulduğuma inanmıyorum bug da kaldığına emınım lütfen yardımcı olurmusunuz napıcam bir sürü item ve param kayboldu...!!!
    Merhabalar

Bilgisayarınızın güvenlik önemleri tam mı? Uzaktan bağlantı ayarınız kapalı mı? Kendiliğinden itemlar ya da paralar kaybolmaz. Bence bilişim suçlarına gidin ve bilgisayarınızın hdd'inizi vererek suç duyurusunda bulunmalısınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kardeşim eminim otp kurulu değil. Kur kafan rahat etsin bidaha soyulmaz

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ottoman22323 View Post
    Kardeşim eminim otp kurulu değil. Kur kafan rahat etsin bidaha soyulmaz
    Neye göre eminsin çok merak ettim Otp telefonda olduğu halde soyuldum ben teamspeak adlı program yüzünden. Otp de çözüm değil oyundan başka bir şey olmaması lazım.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Neye göre eminsin çok merak ettim Otp telefonda olduğu halde soyuldum ben teamspeak adlı program yüzünden. Otp de çözüm değil oyundan başka bir şey olmaması lazım.
    yapma yav demek öyle geçmiş olsun kardeşim

Senior Member Rhales's Avatar
    Yanlış hatırlamıyorsam “lanet olsun OTP’nize iptal ediyorum hesabımdan” diye bilet atıp iptal ettiğiniz gün hesabınıza erişim sağlanmıştı. Oysa ki iptal etme sebebiniz otp’nin sürekli bloke olmasıydı. Bunun sebebi ise dolandırıcıların hesabınıza girmeye çalışıp OTP’yi sürekli bloke etmesiydi.

Bunun dışında bir olay gerçekleştiyse OTP'yi başka bir kullanıcıyla paylaşmanız ya da bilgisayarınızın ve bilgilerinizin tamamen ele geçirilmiş olması gerekiyor. Aksi takdirde OTP’li bir hesaba erişim mümkün değildir. Suçu OTP’de aramaktan çok kendinizde aramalısınız.

Son olarak kullanıcıları endişelendirecek, yanlış yönlendirecek yorumlar yapmayınız. Bu tutumunuz sebebiyle OTP kullanmayı bırakıp, sorun yaşayan kullanıcılar olabilir.

Benzer bir yorum yapmanız durumunda forumdan uzaklaştırılabilirsiniz.
    Last edited by Rhales; 05-11-2018 at 08:08 AM.

Senior Member
    ama daha rollback istiyecekti neden öyle dedin şimdi

Senior Member
    Programları doğru yerden indirip doğru şekilde kullandığınız sürece hesaplarına hiç kimse giriş yapamaz. Teamspeak adlı programı sahte siteden indirdin sanırım.
    Last edited by MythAsSasSin; 05-11-2018 at 08:42 AM.

Senior Member
    Yillardir otpli otpsiz karakterlerim mevcut biri beni artik soysun butun arkadas cevremde bilir soyun artik beni her siteye girerim her ts girerim ben niye soyulmuyorum burdan otp kullanmayin anlami cikarmayin kullanin ama otp den soyuldum bos muhabbetlerine takilmayin otp onemli .

Tags for this Thread