View Poll Results: Delos Droplarına Ne Olsun?

Voters
136. You may not vote on this poll
  • Droplar kaldırılsın.

42 30.88%
  • Droplar pvp haritalarına eklensin.

94 69.12%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 101
    Moderator NightOwl's Avatar

Lightbulb Delos Slotları hk. istek!..

Öncelikle merhaba, konuyu hiç uzatmayacağım.Delos slotlarında bildiğiniz üzere tabiri caiz ise çeteler/mafyalar mevcut.Bunlar kendileri dışında kimseye en ufak bir şey bırakmıyorlar.Bu çeteler dışında kimse delostan kesinlikle yararlanamıyor.Benim ise bu konuda bir önerim var.Delos haritasından düşen Magic Hammer, Transformation Scroll eşyalarının delostan kaldırılmasını bir öneri olarak sizlere sunuyorum.Sonuç olarak delos haritasından bu tabiri caiz ise çeteler dışında normal oyuncular kesinlikle faydalanamıyor.Şimdi oradan droplar kaldırılınca insanlar nerede bu eşyaları elde edecek diyebilirsiniz.Bunun için ise iki önerim var;
    1- Magic Hammer eşyası da tıpkı Transformation Scroll gibi Sundires NPC sinde satılsın,kullanmak isteyenler buradan satın alsınlar.Yani iki eşyanında dropları kaldırılsın ve sadece Sundiresten satın alınarak elde edilsin.
    2- Magic Hammer ve Transformation Scroll Delos yerine Ardream,Ronark Land Base, Ronark Land gibi pvp haritalarından drop olarak elde edilsin.
    3-
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    3. öneri; delos zindan bölgeleri ve krovaz haritasında national point kazanımı açılsın. gidelim np'lerini bitirene kadar keselim. siz de rahat edin, biz de muradımıza erelim.
    4-
    Quote Originally Posted by burak14821482 View Post
    Yapılacak çözüm basit.
    Delos içinde karşı ırka atak kapatmak.
    5-
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Şu delostaki magic hammer,Abyys gem,Ts gibi çeteleşme sonucu olan slotlardaki dropları maden e koymanız.Böylelikle GOLDEN MATTOCK bir işe yarasın.Dc premium alınıyor pazarda 3m e satılıyor.
    Hatta magic hammer ts droplarınıda düşürme yapılsın ki oyuna fazla zarar vermesin.Zaman gelsin Genie hammer alalım.
    6-
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Ts ve magic hammer non-trade olsun.
    7-
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    ts hammer delos hariç bütün yaratıklardan çıkmalı.
    8-
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Nasıl +9 takılar delosta belli levele göre atıyorsa, magic hammer-ts de bu şekilde olmalı.

yani 83 level adam ts-hammer kasmak istiyorsa gitsin fallen angel kessin, shadow, ghost warrior değil.

70 level adamda gitsin kendi leveline uygun olanı kessin, yani her kat aktif olarak kullanılabilsin, delostaki +60 level olan tüm yaratıklardan magic hammer ve ts drobu olsun fakat yaratığın leveli arttıkca düşme oranıda artsın. Böylelikle hem delostan daha fazla insan faydalanır, hemde "zindan" olarak düşünülmüş bir haritanın esprisi olur.
    9-
    Quote Originally Posted by bae1 View Post
    Durum sadece delosta ibaret değil bir arkadaşın da anlattığı gibi krowaz veya cz de de bu durumlar devam edebilecektir. Organize olup bir slottan gelir kazanılmasına benim itirazım yok itirazım şunadır ki karşı iki ırkın birbirini kollayabilmesi oyunun pk mantığına aykırıdır. Slot için kavgalar olsun fakat iki farklı ırk birbirini koruyamasın.Bi öneri de benden savaş alanlarına girildiği gibi tüm karakterler tek çeşit( lunar war da olduğu gibi) görünmeli ve nick ve clan isimleri karşı ırka sayı vb şekilde gözükmelidir. Bir çok oyunda mevcut olan bir sistemdir.Geliştirilebilir ve knighta uyarlanabilir faydalı olacağını umuyorum
    Şimdi orada rekabet mevcut, isteyen istediğini yapar diyebilirsiniz.Ancak tabiri caiz ise bu çetelere karşı durabilecek oyuncu, bu oyunda mevcut değil ve bunlar dışında kimse bu haritadan yararlanamıyor.Umarım söylediklerim dikkate alınır ve gerekli işlemler yapılır ve bu sayede delos çetelerinin kökü kazınmış olur.

İyi forumlar.

Ronark Land koyunda savaşalım slot için

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamlar sabah aksam magıc hammer , Transformation Scroll , slotlarını tutmus ızın ıstıyorsun verılmıyor 2 kısı gırınce 10 dk sonra human 1 partı adam kesıp duruyor dıger oyuncuların hakları cok sayıda ellerınden alındı kac kişi adam akıllı farm yapabılıyor cok az bencede bu konuda yetkılılerın bu duruma el atmasını temenni ederim

Junior Member
    Bu konu uzun zamandır zaten benim de dikkatimi çekiyor. Adeta bir mafyalaşma mevcut olan bu slotlarda gerçek para ile kiralamalar mevcut her türlü hile hurda ile bu insanlar ellerinde tutuyor bu slotu ancak kimse buna dur demiyor. Güçlü charlar ile alınmak istenince aynı ırk charlar trade atıyor uyutuyor binbir türlü hile yine dönüyor. Kesinlikle bu dropların Ronarkland alanına taşınması şart en azından bir yöneticini cevap vermesi gerekli.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    +7 ii alıp farm yapma devri zaten bitti.Siz istiyorsunuz ki 50 mlik silahla farmımı yapıyım bana kimse karışmasın
    Daha çok beklersiniz.Ekibinizi kurun baş kaldırın yapamıyorsanız da forumda sabah akşam dert yanmayın

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    +7 ii alıp farm yapma devri zaten bitti.Siz istiyorsunuz ki 50 mlik silahla farmımı yapıyım bana kimse karışmasın
    Daha çok beklersiniz.Ekibinizi kurun baş kaldırın yapamıyorsanız da forumda sabah akşam dert yanmayın
    Biz öyle bir şey istemiyoruz, biz o çeteler yerine o slotta herkes kasabilsin istiyoruz ve o slotun pvp alanlarında olmasından yanayız, bence bu yoruma bakarsak onlardan biriymiş gibi konuşmuşsun

Slotlar Cz'ye taşınsın ne şiş yansın ne kebap.

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    neden sabit bir bakış açısı var droplar aynı kalsın neden eklenmedi ankete ?
    ben magic hammer veya ts kasmaya gittiğim zaman kasabiliyorum şahsen herşeyi kaldırarak veya oyuncuların ilgili eşyaları çıkarabilmesi senin ne zararına ?
    veya onuda kaldıralım nereden para kasalım veya nereden eşya çıkartalım ?
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Quote Originally Posted by onderonder_ser View Post
    neden sabit bir bakış açısı var droplar aynı kalsın neden eklenmedi ankete ?
    ben magic hammer veya ts kasmaya gittiğim zaman kasabiliyorum şahsen herşeyi kaldırarak veya oyuncuların ilgili eşyaları çıkarabilmesi senin ne zararına ?
    veya onuda kaldıralım nereden para kasalım veya nereden eşya çıkartalım ?
    Benim isteğim kaldırılsın yönünde değil aksine bu slotların delos çetelerinin elinden alınıp, pvp haritalarına eklenmesi yönünde.Sabit bakış açısı olmasın diye de dropların kaldırılması fikrini ankete ekledim.Benim önerim zaten bu dropların delos çetelerinin elinden alınması ve herkesin pvp alanlarında gerçek bir rekabet içinde bu eşyaları elde etmeye çalışması üzerine olduğu için, dropların zaten o haritada kalmasını istemiyorum ve bu sebeple de ankete bunu eklemedim.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Konuyu destekliyorum pvp haritalarına ilgili moblar eklenebilir yada eslanta taşınabilir