Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member 4NobraN's Avatar

Xigncode kendi kendine hata veriyor

Bilgisayarda herhangi bir hile v.b gibi sorun teşkil edecek yazılım / donanım olmamasına rağmen charı pazara bırakıyorum birkaç saat sonra bakıyorum x3 hata vermiş. Log dosyasını mail ile [email protected] adresine gönderdim yanıt gelmedi. Diğer bilgisayarımda da durum aynı. Onda windows ve knightonline dışında hiçbirşey yok ama xigncode bişeyler bulup oyundan atıyor. Bu soruna bir çözüm gelmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    Bilgisayarda herhangi bir hile v.b gibi sorun teşkil edecek yazılım / donanım olmamasına rağmen charı pazara bırakıyorum birkaç saat sonra bakıyorum x3 hata vermiş. Log dosyasını mail ile [email protected] adresine gönderdim yanıt gelmedi. Diğer bilgisayarımda da durum aynı. Onda windows ve knightonline dışında hiçbirşey yok ama xigncode bişeyler bulup oyundan atıyor. Bu soruna bir çözüm gelmeli.
    Sorun bilgisayar kaynaklı olmayabilir internet servis sağlıyıcını ara hocam. Sor bakalım anlık kopmalar var mı?

Bu Gözlüklü internetin gittiğinde bir süre oyunu kapatmazsan çıkabiliyor.

İnternetin kesilmiyorsa belki modemin IP den düşüyordur.

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Sorun bilgisayar kaynaklı olmayabilir internet servis sağlıyıcını ara hocam. Sor bakalım anlık kopmalar var mı?

Bu Gözlüklü internetin gittiğinde bir süre oyunu kapatmazsan çıkabiliyor.

İnternetin kesilmiyorsa belki modemin IP den düşüyordur.
    Hocam ikisi farklı modeme bağlı , biri turknet biri ttnet herşey farklı yani.

Senior Member
    Hocam ikisi farklı modeme bağlı , biri turknet biri ttnet herşey farklı yani.
    Hocam farklı net olması bir şeyi değiştirmiyor. Çünkü türknet dediğinde ttnetin alt yapısını kullanıyor. Yani ttnette olan sorun hepsinde olur o anda.(kablo net-turkcell fıber gıbı bır kac ıstısna harıcı ttnet hepsı.)

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Hocam farklı net olması bir şeyi değiştirmiyor. Çünkü türknet dediğinde ttnetin alt yapısını kullanıyor. Yani ttnette olan sorun hepsinde olur o anda.(kablo net-turkcell fıber gıbı bır kac ıstısna harıcı ttnet hepsı.)
    Hocam evde diğer arkadaşlar farklı online oyunlar vs oynuyor , pc'de ts'yi açık bırakıyorum bağlantı kopmuyor. Bağlantı kaynaklı bir sıkıntım yok.

Senior Member
    Hocam evde diğer arkadaşlar farklı online oyunlar vs oynuyor , pc'de ts'yi açık bırakıyorum bağlantı kopmuyor. Bağlantı kaynaklı bir sıkıntım yok.
    Anladım hocam. Aynı interneti paylaştığın kişiler var ise daha sıkıntılı durumdasın aslında. Birde arkadaşların torent tarzı indirmeler yapıyorsa ondan da oyundan dusuyor olabılırsın. Bende unıversıte zamanı bu sorunu yasamıstım. Arkadaş bır sey ındırmıyordu fakat utorentı bılgısayar acılınca acılsın seklınde kaldıgından arkadas her eve gelıp cıhazı actıgında ben dc oluyordum . Cozumu progrmaı sıldırmekte buldum bırde o duruma bak belkı cozum olur

Senior Member
    xin code bu aralar kafayi yedi oyunu kapatiyor sonra aciyorum data.zip diye birsey indiriyor 3 4 gun ust uste yapti bunu daha oncelerki yillar dada yapiyordu ara sira

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu hata bende de oluyor ara sıra hatta sadece knight online da değil diğer steam oyunlarında da bad module hatası veriyor yazılımsal bir hata olduğunu söylemişti bi arkadaşım

bendede vardı bu sıkıntı 3 pach geriye alıp tekrar yüklettim cıkmıyor gözlüklü ama şimdide oyundan direk atıyor ekran kartı falan degil ısınmada degil sorun nedir bilmiyorum.. milattan kalma yan makinam var onda bu sorunlardan hiçbiri olmuyor anlamadım gitti..

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu aslında bir sorun değil bende de oluyor internet koptuğu için . Dc vermiyor da direk atıyor sebebi internetin aşırı yavaşlığı olabilir. Ve tekrar oyunu açınca data bilmem ne diye bi patch yüklüyor işte o garip