Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Oyun Hatası mı? Yoksa Kopx-Bot ile mi ?

Merhaba bugün 2.kez karşılaştığım bir durum.

Ares te maradon da herkes ayakta sanki asker selamı veriyoruz.

Charların hepsi oturmakta ya da uçmaktaydı fakat şimdi herkes benim char da dahil ayakta bunun nedeni nedir bilgisi olan var mı?

Bu yazıyı yazmadan charı tekrar havalandırdım yazıdan sonra baktım gene yerde char.
    Last edited by Tekdost; 05-09-2018 at 02:37 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Savaş sırasında Commander tarafından yaptırılan durumdan bahsediyor olabilir misiniz ? Resim var mı

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Muhtemelen commander yaptırmıştır . İlk denk geldiğimde bende şaşırmıştım. Savaş zamanı commanderin bunu yaptırmaya yetkisi var kardeş

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Savaş sırasında Commander tarafından yaptırılan durumdan bahsediyor olabilir misiniz ? Resim var mı
    Hayır hocam Commander tarafından yaptırılan durumu biliyorum . Karakterler o sırada ayakta ellerini birbirine vuruyor olarak gözükmekte. Ve o sırada bile otururken ki gelen exp gelmekte. Fakat burada durum öyle değildi .
    Ayrıca Commanderlerin yaptığı detayı bilmesem de izlenimlerime göre o ara sadece bir ırktakiler o hareketi yapmakta.

Buradaki durum tüm charların oturanlarında Ayağa kalkmış olması. Pazardaki tüm charların ayağa kalktığı bir durum kısacası

Senior Member
    Yeni bir olay söz konusu.