Results 1 to 3 of 3

Trinalarin buy pazar açilmamasi hakkinda

Öncelikle herkese iyi forumlar,

Trinalarin ve bir çok itemin buy pazardan kaldirilmasi olayi bence çok saçma, ayrica benim gibi düşünen çok fazla insanlarin olduğunu biliyorum. Bunun nedeni nedir? Düzeltilecek mi?

Yani uzun aradan sonra oyuna başladim, fakat hiç istediğimi alamadim, premiumu çektim gb mi aldim. Fakat çoğu şey kisitlanmiş. (siyaset gibi ambargo var oyunda da). Bence oyun kisitlanmamali, dileyen dilediği itemi koyabilmeli, alabilmeli.

Umarim bu sorun en kisa sürede düzeltilir, benim gibi düzeltilmesini bekleyen çok kişinin olduğuna eminim. Teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Selam,

Pus itemlerinin ve birkaç itemin buy pazarda çıkmaması bilerek yapılan bir düzenleme değil. Bu konu hakkında çalışmalar devam ediyor düzeldiğinde tekrardan oyuna eklenecek.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, fakat pus itemi ve birkaç item değil ne yazık ki tüm pus itemleri pazar koyulmuyor diyebiliriz. Sadece itemler, yüzükler, sheller vs. koyulabiliyor. Pus itemlerinin buya açılması gerek acilen. Duyduğuma göre bu sorun aylardır varmış. Bu kadar sürede çözülmemesi MUAMMA.

Tags for this Thread