Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Çarkıfelekten gelen Switch Premium hakkında

Çarkıfelekten gelen Switch Premium'u kırdıramıyorum 25 gündür üstümde pazara koyulmuyor, kırılmıyor. Yeni premium almak zorunda kaldım. Bu premiumu nasıl kullanabilirim lütfen yardım edin...

Senior Member Nyyd's Avatar
    Selam,

Switch Premiumu kullanabilmek için Destek ekibine bilet göndermeniz gerekiyor. Switch premiumu ücretsiz olarak çevirdiğinizde mi kazandınız ?
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    Daha önce hiç bilet yollamadım, denedim ancak ingilizceydi hiç beceremedim. Nasıl ne şekilde yapılacağınıda bilmiyorum Yardımcı olursanız çok sevinirim, ücretsiz çevirmeden aldım.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Ücretsiz çevirme hakkıyla Switch Premium kazandıysanız bu eşyayı takaslayamaz ve pazarlayamazsınız. Premium paketini aktif hale getirebilmeniz için support.nttgame.com adresinden sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisi altından bilet gönderebilirsiniz.

Destek sayfasını Türkçe kullanabilmeniz için sayfaya giriş yapmadan önce sağ yukarıda bulunan sayfa dili kısmını Türkçe diline çevirip yine aynı bölümde bulunan destek kısmına tıklayarak destek sayfasına erişebilir ve Türkçe dilinde kullanabilirsiniz.

Tags for this Thread