View Poll Results: Bana Katılıyormusunuz?

Voters
52. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Katılıyorum

22 42.31%
  • Katılmıyoorum

30 57.69%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Member gtavcmcd99's Avatar
    Nickname
    GetMeDown
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bocuqe View Post
    ronarkta bir görev var o görevi alıp da tamamlamadan çıkarsan teleport edilmiyorsun oyundan çıkıp da tekrar girene kadar. ama suç mu bilmiyorum
    işte meselede orda hesabı buga geciriyorsun öyle böylece hic cekemiyrlar bu da bir cözüm değil daha fazla sıkıntı malesef...

Quote Originally Posted by GhostOfUnique View Post
    Tp ile ilgili değişiklik yapılırsa oyunun doğası bozulur. Katılmıyorum.
    Quote Originally Posted by Dochka View Post
    Oyunun dağallığı kaldı mı ? Herşey GDO lu )
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Adam haklı bence ama öyle karaktersiz mage olduğunu düşünüyorsan partyinde peri tak sende
    Buda bir çözüm değil devayı kesiyoruz az can kala towna tp liyor orclar kesiyor hem kutuyu hem jr yi alıyorlar...

Quote Originally Posted by Omrula View Post
    örneğin bazı kendini bilmez arkadaşlarımız Jr de balkondan aşağı düşüp intihar ediyor jr yi satıyor
    Hemde bazı değil cok sayıda malesef

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Maalesef size katılmıyorum, çünkü bu özelliğide bir çok etkinlikte suistimal edecek oyuncular olacaktır.
    Bu özelliği kullanarak suistimal eden daha fazla mage var birde o acıdan bakmak lazım!!!

Quote Originally Posted by NeedB View Post
    tp skili kaldırılsın
    Abartmayalım

Quote Originally Posted by HelguaninHellu View Post
    Mage yeteri kadar nerf yedi zaten Cp ile full itemli mage teke gidiyor. +7 stafdan +8 +9 a bile gecse full takida 100 gidi komik demageler eklenmekte. asas warıorda öyle degil durum. vede skileri cok yavas 1ws1 de magenin bir jobu kesmesi imkamsiz.
    O ayrı tartısılacak bir konu elbette fakat magelerin benim hakkımı gasp etmeye hakkı yok her istediklerinde tp edememeliler özellikle jrde!!!

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Mageler jr disinda pek party de bulundurmadigim bir job PUS acarak bu tp den kurtulabirsin.
    pk atarken pus acamazsınız malesef bu bir çözüm değil!!!

Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    tp kapama ayrıca rezler kaldıracağı zaman kaç taş basıyosa karşına onay gelmeden yatan kişiyi kaldıramaması gibi bir durumda eklenebilse tadından yenmez
    Elbette bu rez olayını da çok suistimal eden var hatta o kadar çok var ki karsı ırktan biri expe yattıgında priest beklerken baska bir pri gelip en az tastan basıp npt ettiriyor böylece hem expi gidiyr hem npsi

Quote Originally Posted by Theodara View Post
    Öneri değerlendirilmeli, çok mantıklı. Kaç yıl sonra gelir kim bilir
    Kesinlikle değerlendirilmeli
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Pm kapatma gibi TP kapatma özelliği eklense sıkıntılar çözülür gider. canları sıkılır FT'yi buga sokarlar, keyifleri ister JM'de sürekli esc atarlar, anlaşamadıkları biri olduğunda durmadan tp edip dc ederler. Şu mage terörüne birilerinin dur demesi gerekiyor artık gına getirdiler.

(Hakkıyla oynayan arkadaşlara bir lafım yok, son zamanlardaki event üstünlüğü sebebiyle herkes mage karakter açıyor ve özelliklerini suistimal ediyorlar)
    Kesinlikle Katılıyorum Artık illallah ettim oyunu bırakacak duruma geldim bu tp ler yüzünden...

Quote Originally Posted by Mexmet View Post
    Zaten ne zaman çekilseler 1 daha vursa ölcek oluyo karşıdaki Çekmesen küfür yersin çeksen küfür yersin mage ya küfür yemesi lazım
    işte bu uygulamayla problem kökünden hallolmuş oluyor

Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Aslında moderatorumuz mage oynarken sıkıntı yaşamış bunu belirtmiş.
    Puss açarak tpyi engelleyebilirsiniz
    Kesinlikle bende aynı fikirdeyim...
    Give a man a gun and he can rob a bank but give a man a bank he can rob the world.
    MR.ROBOT

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle katılmıyorum sana. Şıklarda yoktu yazıyım dedim

Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    tp kapama ayrıca rezler kaldıracağı zaman kaç taş basıyosa karşına onay gelmeden yatan kişiyi kaldıramaması gibi bir durumda eklenebilse tadından yenmez
    Magic bag ile bunu çözüyoruz yani oyunun açıklarını bu şekilde kapatabiliyoruz

Senior Member
    Lan vallahi değişik insanlar görüyorum her gün burada. Valla bu ilk oldu. Bende bir mage olarak diğer jobların diktatörlüğünü sıralayayım isterseniz.

1. Priestler:
    . Adamı tam keseceğim priest adama heal alıyor, adamı kesemiyorum.
    . DB priest bana db atıyor asas ve warriorlar beni çok kolay kesiyor.
    . Benim partimde olan bir DB priest karşı oyuncuya DB atarken karşı partideki priest cure alıyor ve benim kesmem zorlaşıyor.

2. Warriorlar
    . Bir warrior yere vurma skillini kullanarak bir mageyi çok rahat kesiyor.
    . Des atata arada mesafa olmasına rağmen beni yakalayıp rahatça kesebiliyor.

3. Rogue
    . Eline 9 azagai alan czde terör estiriyor. Ben adama 80 skili atamazken o bana 10 tane oku rahatça atabiliyor.
    . DB priest bana db attığında asas bana bir bilemedin iki atıyor.

4. Kurian
    . Kurianlar bana atlayıp stun atabiliyor, seri zehir vurabiliyor...

5. Mage
    . Melee bir grup parti LR mage alarak çok daha üstün bir duruma geçebiliyor. LR mage üç parti magenin içine bling atıyor sonra warriorlar da ona des atarak seri yere vurma ile baya kill alabiliyorlar.

Şimdi saçma sapan bir konu açtığın için bende o derecede saçma bir cevap veriyorum. Ne demek ya TP skilli sınırlandırılsın. Ben burada tutup konu açmıyorum "Asaslar magelere tek atıyor. Bunun düzeltilmesi lazım." diye. Boş boş konu açmada bu oyunun oyuncuları gibisi görmedim.

Junior Member OneSTORMM's Avatar
    Nickname
    OneSTORM
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Aphotic
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wolvesjack View Post
    Lan vallahi değişik insanlar görüyorum her gün burada. Valla bu ilk oldu. Bende bir mage olarak diğer jobların diktatörlüğünü sıralayayım isterseniz.

1. Priestler:
    . Benim partimde olan bir DB priest karşı oyuncuya DB atarken karşı partideki priest cure alıyor ve benim kesmem zorlaşıyor.

2. Warriorlar

3. Rogue
    . Eline 9 azagai alan czde terör estiriyor. Ben adama 80 skili atamazken o bana 10 tane oku rahatça atabiliyor.

4. Kurian

5. Mage
    . Melee bir grup parti LR mage alarak çok daha üstün bir duruma geçebiliyor. LR mage üç parti magenin içine bling atıyor sonra warriorlar da ona des atarak seri yere vurma ile baya kill alabiliyorlar.

Şimdi saçma sapan bir konu açtığın için bende o derecede saçma bir cevap veriyorum. Ne demek ya TP skilli sınırlandırılsın. Ben burada tutup konu açmıyorum "Asaslar magelere tek atıyor. Bunun düzeltilmesi lazım." diye. Boş boş konu açmada bu oyunun oyuncuları gibisi görmedim.
    İçimden Geçenleri yazmışsın Kutluyorum Seni kardeşim ... Mage Candır Gerisi Heyecandır ...

TP kapatma özelliği 5 cash olsaydı anında yapmışlardı Nttgame Şirketine bi geliri olmadı için bu istek sadece hayel olur

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bazı arkadaşlar inatla bu özelliğin suistimal edildiğini görmezden gelip sanki onların oyununun kısıtlanmasını istiyormuşuz gibi yorum yapıyorlar. Her ne kadar mage oyuncusu olsanız da eminim ki JM'lerde FT'lerde sizin de canınızı sıkan başka mageler olmuştur. Bizim community problemli bu var olan tartışılamaz bir gerçek.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ceksen niye cekmedin, cekmesen niye cekmedin, bu seferde sira kaydirop hirsizlik yapacak adami cekemezsin ne fark etti. Niyeti bozuk olduktan sonra yapabilecek birsey yok.Dun aksam gb de sira kaydirdilar sira bendeydi call aldim ama adam periyle acip gb yi kendine aldi bunu ne yapicaz ?

Member gtavcmcd99's Avatar
    Nickname
    GetMeDown
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Ceksen niye cekmedin, cekmesen niye cekmedin, bu seferde sira kaydirop hirsizlik yapacak adami cekemezsin ne fark etti. Niyeti bozuk olduktan sonra yapabilecek birsey yok.Dun aksam gb de sira kaydirdilar sira bendeydi call aldim ama adam periyle acip gb yi kendine aldi bunu ne yapicaz ?
    sıra kaydırabilir sıra kaydıramaz diye bir kural yok bunu bizler yaratmışız fakat call alıp kutuya bakamamamız düpe düz diktatörlüktür oyun haklarıma gaspetmektir!!!!

Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Bazı arkadaşlar inatla bu özelliğin suistimal edildiğini görmezden gelip sanki onların oyununun kısıtlanmasını istiyormuşuz gibi yorum yapıyorlar. Her ne kadar mage oyuncusu olsanız da eminim ki JM'lerde FT'lerde sizin de canınızı sıkan başka mageler olmuştur. Bizim community problemli bu var olan tartışılamaz bir gerçek.
    örneğin 2 magenin aynı anda cal atması herkes birbirini suçluyup küfür ediyor ikisi de kutuyu açamıyor çok doğru bir tespit yapmışsınız efendim...

Quote Originally Posted by Xbyname View Post
    TP kapatma özelliği 5 cash olsaydı anında yapmışlardı Nttgame Şirketine bi geliri olmadı için bu istek sadece hayel olur
    O konuda sizlere katılıyor olabilirim oyunda o kadar soyguncu cirit aratken tek yaptıkları alttan yazı geçirmek o da bedava diye

Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Kesinlikle katılmıyorum sana. Şıklarda yoktu yazıyım dedim

Quote Originally Posted by wolvesjack View Post

1. Priestler:

2. Warriorlar

3. Rogue

4. Kurian

5. Mage

Ben warior oyuncusu olarak şu iki özellik üzerinde durayım

" 2. Warriorlar
    Bir warrior yere vurma skillini kullanarak bir mageyi çok rahat kesiyor.
    Des atata arada mesafa olmasına rağmen beni yakalayıp rahatça kesebiliyor."

bence magelerin bir tusla 50km uçmasıyla des atması eşit özellikler hatta variorun daha da altta olduğunu düşünüyorum

yere vurmayla ölecek kadar kötü ise karakteriniz yapacak bişe yok malesef kimse wariorun yere vurma skiliyle ölmez onun için tor db vs yemesi lazım bunlar sadece sizin kişisel bahaneleriniz malesef
    Give a man a gun and he can rob a bank but give a man a bank he can rob the world.
    MR.ROBOT

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Tp kapatmak istiyorsun jr de pusu açarsın işlem hallolur ama callı engeleyemezsin.