Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama özür dilerim simdiden

Selamlar hocam, ben oyunu 4 senedir oynıyan bir kullanıcıyım. Kendim şuan sınıf öğretmeniyim vaktim bol oldugu icin oyunu oynuyorum 2 hafta öncesine kadar büyük hapis sorunlarıyla boğuşuyordum. Premiumlu 80 lwl warirorumu 2 defa hapisten cash alarak cıkardm yine attılar hapse filan sonra allahtan sorunu düzelltiler kendiliğinden karkterim hapisten cıktı ve premium iade ettiler saolsunlar oyunuyoruz. Sonra kardesimin charı var priest bununla oyunda gezerken uyuduk ertesi sabah kalktımızda onun karakteri hapiste doğdu benimkinde bir sorun olmadı. Nod 32 programının kendi laptopumda etkisiz hale getirdim fakat onunkinde öyle yapmamıstık ondan hapse girdi diye hesap ediyorum. Program filan kullanmışlığımız hiç yokur eğer kayıtlara bakarsak. Şimdi eğer musait olursanız bi kardeşimin karaktere yapabileceğimiz bişey varmı diye size zahmet bir bakabilirmisiniz. Eğer sonuç alamassak zaten powerupstoreden stick alıp zaten kendim zindandan cıkarıcam. İlginize şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
    Server : Destan
    Karakterin adı : Daikincariye
    Job : Priest lwl 73

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Konu hakkında destek ekibine, ticket gönderimi yaptınız mı?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Konu hakkında destek ekibine, ticket gönderimi yaptınız mı?
    Keşke ticketlere siz baksanız

Junior Member
    evet yaptım Ticket ID:1551638
    Ne yazık ki sistemimiz illegal bir aktivite gerçekleştirdiğinizi tespit etmiş bulunmaktadır.

Böyle bir ihlali gerçekleştirdiğini tespit ettiğimiz karakterinizi ''ÖZEL BÖLGE'' ye almış bulunmaktayız.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

*** 16.07.2013 tarihinden itibaren Disiplin Zindanına herhangi bir karakteri giren hesap sahipleri, zindan cezasını tamamlamadan diğer karakterleriyle hiçbir şekilde oyun girişi yapamayacaktır.

1. Power Up Store’dan “ Wing of Dragon + Stick” eşyasını satın alın.

2. Satın almış olduğunuz “Wing of Dragon + Stick”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.

3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.

4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.

5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.

6. The voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.
    demişler.