View Poll Results: Kurian-Portu Joblarının Pazar Kurma Özelliği Kaldırılmalı mı?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Evet

28 68.29%
  • Hayır

13 31.71%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Kurian-Portu Joblarının Pazar Kurması Engellenmeli mi?

Uzun uzadıya sebeplerini yazmaya gerek yok herkes az çok konuya vakıf diye düşünüyorum.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member NeedB's Avatar
    Maksat 5-10 pc ile pazar kuranları engellemekse, bu sefer de barbar warrior açıp gelcekler. Napcan bu sefer de warrior pazar kurma engellensin diye oylama mı başlatcan?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bir sınıfın pazar kurma özelliğinin kaldırılması haksızlık olacağından böyle bir çalışma yapılması mümkün değildir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sebebini çok iyi anlıyor ve bu sorunla kesinlikle mücadele edilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak çözümü daha kökten yöntemler ile olmalı. Maalesef bu öneriniz hiçbir işe yaramayacağı gibi sadece bir kısım düzgün oyunculara sorun yaratır.

o zaman senin oynadığın karakterin pazar kurma özelliği kaldırılsın mesela ? önerin sadece saçmalık yaratıcı ol biraz

Moderator NightOwl's Avatar
    Kurian/Porutu oynayanlar da mevcut.Onlara karşı haksızlık olabileceği düşüncesindeyim.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Kurian/Porutu oynayanlar da mevcut.Onlara karşı haksızlık olabileceği düşüncesindeyim.
    En azından LVL sınırı falan gerekiyor pazar adına. Bugün pazaar giren bir kişi görecektir ki 30 Kurian'dan 29'u 35 LVL pazar karakter, diğer 1 tanesi de hakkıyla oyunu oynayan ve LVL'i yüksek bir oyuncu. Bir çok kişi bu jobu diğer joblarla pazar kuranların karakterlerinin seçilememesi adına kullanıyor pm atıp ricacı da olsan kasıtlı olarak gelip pazarını üzerine kuruyor. Senin sattığın veya almak istediğin itemi aldırtmayıp kendisinden almanı sağlamak için her türlü pisliğe başvuruyorlar. Ben sırf item almak veyahut satmak için hesabımın yan tarafına bu jobu açmak istemiyorum. Kısa zamanda bir çözüm bulunması dileğiyle.
    “Vox populi, vox dei”

yav ruhum yoruldu cidden bu oyunun sıkıntıları ruh hastası etti beni

Junior Member
    pazar kurulmuyo lwl 36

anketi açan arkadaşın amacının bir job a farklı davranılması olmadığını herkes biliyor . moradona girince şekli değişsin mesela hatta sadece pazar kurarken şekli değişsin . ufalsın kurian en azından karus warior kadar olsun . bu imkansız değil .