Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Değişik Bir Sorun!!

Merhaba arkadaşlar bugün telefonumdaki resimleri yedeklemek için cihazı bilgisayara taktım ve cihazın içine girdikten sonra bir işlem yaparken KO hiçbir hata vermeden kapandı.

2. kez oyuna girip ardından aktarılacak dosyalarımı kurcalarken gene oyundan attı hiç bir hata vermeden.
    Explorer dahi açılmadı bu hata da.

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Ya da bir kontrol edebilir mi?

Telefon GM 5 plus sistem 8.0
    Windows 10 64bit 1803
    Last edited by Tekdost; 05-03-2018 at 07:32 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Merhaba arkadaşlar bugün telefonumdaki resimleri yedeklemek için bilgisayara taktım ve cihazın içine girdikten sonra bir işlem yaparken KO hiçbir hata vermeden kapandı.
    2. kez oyuna girip ardından aktarılacak dosyalarımı kurcalarken gene oyundan attı hiç bir hata vermeden.
    Explorer dahi açılmadı bu hata da.

Böyle bir sorun yaşayan var mı? Ya da bir kontrol edebilir mi?

Telefon GM 5 plus sistem 8.0
    Merhabalar,

Telefonunuzda virüs olabilir mi? Bilgisayara bulaşmış olabileceğini düşündüm.
    İşletim sisteminiz windows 7 ise combofix ile taratmanızı öneriririm. Ya da bilinen bir virüs koruma yazılımlarıyla bilgisayarı komple taratınız.
    Telefonunuza da fabrika ayarlarına(format) atmanızı öneririm.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Telefonunuzda virüs olabilir mi? Bilgisayara bulaşmış olabileceğini düşündüm.
    İşletim sisteminiz windows 7 ise combofix ile taratmanızı öneriririm. Ya da bilinen bir virüs koruma yazılımlarıyla bilgisayarı komple taratınız.
    Telefonunuza da fabrika ayarlarına(format) atmanızı öneririm.
    Merhaba cevap için teşekkürler.
    Fakat sanmıyorum hocam. Telefonumda da bilgisayarım da da eset smart securty mevcut.
    Bilinçli kullanıcıyım kimliği belirsiz uygulama vs kurmam ve yabancı bilgisayara bağlamam cihazımı. ( OTP programı harici )
    Birde yakın zamanda servisten geldiğinde zaten HARD RESET atarak kurdum bir kaç basit bilindik uygulamalar harici bir şey yok.

Problem windows 10 1803 sürümüde olabilir . Oyunla çakışıyor olabilir. Birde dediğim gibi oyun kapanıyor cihaz kapanmıyor .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Merhaba cevap için teşekkürler.
    Fakat sanmıyorum hocam. Telefonumda da bilgisayarım da da eset smart securty mevcut.
    Bilinçli kullanıcıyım kimliği belirsiz uygulama vs kurmam ve yabancı bilgisayara bağlamam cihazımı. ( OTP programı harici )
    Birde yakın zamanda servisten geldiğinde zaten HARD RESET atarak kurdum bir kaç basit bilindik uygulamalar harici bir şey yok.

Problem windows 10 1803 sürümüde olabilir . Oyunla çakışıyor olabilir. Birde dediğim gibi oyun kapanıyor cihaz kapanmıyor .
    Anladım. Evet sürümle ilgili problem de olabilir. Normal şartlarda giriş sağlıyorsanız, muhtemelen telefondan dolayı bir uyuşmazlık meydana geliyor olabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Anladım. Evet sürümle ilgili problem de olabilir. Normal şartlarda giriş sağlıyorsanız, muhtemelen telefondan dolayı bir uyuşmazlık meydana geliyor olabilir.
    Evet windows 10 1803 sürümü yüklemiş birisi bilgisayarına telefonunu bağlayıp , telefonun ıcındekı dosyaları kurcalasa aynı hatayı alacak mı ? O tur bır teyıt ıyı olurdu

Senior Member
    Herhangi birisi ilgilenebilir mi?