Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Oturum süresi doldu hatası

Üyeliği aldığımdan beri kullanıcı paneline giremiyorum. 3 gün boyunca 4 farklı tarayıcıdan+ telefondan denedim. Googlede aradım kimse çözüm yazmamış. Çerezleri temizlemek de işe yaramıyor bu arada. Her farklı tarayıcıda denedim.

Yok mudur çözümü bilen? Trade açmayı aktifleştiremedim. Yıl 2018 uğraştığım şeylere bak.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Genel bakış bölümüne tıkladığınızda tam olarak ne oluyor?

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by symbrom View Post
    Üyeliği aldığımdan beri kullanıcı paneline giremiyorum. 3 gün boyunca 4 farklı tarayıcıdan+ telefondan denedim. Googlede aradım kimse çözüm yazmamış. Çerezleri temizlemek de işe yaramıyor bu arada. Her farklı tarayıcıda denedim.

Yok mudur çözümü bilen? Trade açmayı aktifleştiremedim. Yıl 2018 uğraştığım şeylere bak.
    Selam,

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz ?
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    Başka bir konuda çözümü buldum. Şifre sıfırlaması yaptım. E-postaya geldi, sıfırladım. Kullanıcı paneline girebildim. Sonradan aynı hatayı alanlar deneyebilirler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by symbrom View Post
    Başka bir konuda çözümü buldum. Şifre sıfırlaması yaptım. E-postaya geldi, sıfırladım. Kullanıcı paneline girebildim. Sonradan aynı hatayı alanlar deneyebilirler.
    Selam,

Tekrar aynı durum ile karşılaşmanız halinde ekranın sağ üstündeki OTURUMU KAPAT butona basarak oturumu kapatın. Bunu yaptığınızda şifre sıfırlamaya gerek kalmaz.

NOT: Şifre sıfırlama işleminde oturum otomatik olarak kapanır.

Bilginize.
    Last edited by MythAsSasSin; 05-03-2018 at 10:35 PM.