Results 1 to 8 of 8

account creation abuse

Sabah chara girdim ve bu uyarıyı aldım. aynı evde toplamda 4 kişiyiz ve pazar charlarımız da mevcut toplamda 7-8 , karekterlerimiz mevcut .VE HEPSİNDE PREMİUM VAR PAZAR KAREKTERLERİMİZDE BİLE ?

BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ LÜTFEN.

id: tubasakar
    id: yeterdmo
    id: safiyereis
    id: mestan kedi

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Account Creation Abuse ibaresi, hesap inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Hesabınızın kontrol edilerek tekrar kullanıma açılabilmesi için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Bileti Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek gönderebilirsiniz.

Çok saçma değilmi daha geçen konusunu açtım hatta buraya 8 pc miz var toplıcaz pazar karakter ne varsa yapıcaz hepsi premiumlu olucak yapabilirmiyiz dedim. kimse sorun olmaz dedi dün hepsine premium çektik bugün bu hatayı yedik..... e yuh 1000 tl Para yatır dün bugün oyuna gireme illegal birşey yok asla . koxp vb . sadece aynı modemden giren çok karekter giriyor diye. İNTERNET CAFELERDE hiç oynanmıyor bu yüzden olabilir bi çare lütfen..

Sabah resten sonra oldu birde .. Her Resten sonra bizim karekterler açılsa bile yine mi ban yicez otomatik ? ayrı ev ayrı pc mi tutucaz yani aynı evde premiumlu karakterler girince ban yiyor vallahi ağlanıcak halime gülüyorum şuanda lütfen ilgilenin

Senior Member
    Quote Originally Posted by erendmo070707 View Post
    Çok saçma değilmi daha geçen konusunu açtım hatta buraya 8 pc miz var toplıcaz pazar karakter ne varsa yapıcaz hepsi premiumlu olucak yapabilirmiyiz dedim. kimse sorun olmaz dedi dün hepsine premium çektik bugün bu hatayı yedik..... e yuh 1000 tl Para yatır dün bugün oyuna gireme illegal birşey yok asla . koxp vb . sadece aynı modemden giren çok karekter giriyor diye. İNTERNET CAFELERDE hiç oynanmıyor bu yüzden olabilir bi çare lütfen..
    Quote Originally Posted by erendmo070707 View Post
    Sabah resten sonra oldu birde .. Her Resten sonra bizim karekterler açılsa bile yine mi ban yicez otomatik ? ayrı ev ayrı pc mi tutucaz yani aynı evde premiumlu karakterler girince ban yiyor vallahi ağlanıcak halime gülüyorum şuanda lütfen ilgilenin
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

Account Creation Abuse ibaresi, hesap inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Hesabınızın kontrol edilerek tekrar kullanıma açılabilmesi için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Bileti Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek gönderebilirsiniz.
    Ekip arkadaşımın önerisini dikkate alarak bilet göndermelisiniz. Müşteri hizmetleri gerekli kontrolleri sağladıktan sonra tarafınıza dönüş yaparak bilgi verecektir.

2 gün fazladan premium eklensin o zman hakkım değil mi ? 2 gün girememek ne demek

hala cevap vermediler ya.2020 de dönücekler sanırım

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Göndermiş olduğunuz bilet kategorisinde yoğunluk olması durumunda azami geri dönüş süresi 72 saattir. Bu süreçte mevcut biletinizi güncellemeden ve yeni bilet oluşturmadan bekleyiniz, aksi halde bilet sıranız geriye düşecek ve bekleme süreniz artacaktır.