Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Exclamation Neden mage okcu ve wariyor 3000 k ila 4000 k vuruken bize 200 k verildi

öncelikle herkese iyi günler ben gordion serverin da portu karakteriyle oynuyorum ve bize yapilan haksızlığın düzelmesini istiyorum diğer tüm jop ların 80 skilleri 2000 damage altına düşmezken bizim skil sadece 200 damage ile sınırlandırıldı ve yetmezmiş gibi biz bu skili atınca 10 dkk da ts için bekliyoruz şayet bu skill kullanmamiz istenmiyorsa neden kondu ben bu haksızlığın düzeltilerek adil bir oyun olmasını istiyorum ya herkesin 80 200 olsun yada bize de savaşma şansı verilsin.:deli:

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Kardeşim Portu sınıfı Support&Attacker karışımı bir sınıf ve zamanla hasar verir diğer classların ani hasarı vardır sen Stun atıyorsun,Dash'in var,4-5 kere vurdugunda 250-250 zehir giriyor adam kaçsa bile ölüyor zaten.Bir de okçuyu yazmana bozuldum 10 tane 80-62-66-CS 'nin 2 tanesi tutuyor

Senior Member
    Kaç yıllık mage oynuyorum daha bir adama 3000 vurmuşluğum yok. Siz hangi magelerden söz ediyorsunuz?

yav benim priestin 80 skilli 4k mana çekiyor adelet için bu mana çekmenin hasara dönüştürülmesi gerekiyor.

Senior Member NeedB's Avatar
    sözelcisin galiba.
    Şu kurian 80 skili bastıktan sonra işleyen damageleri toplasana.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    3k vuran mage? Devayi kastettin heralde Okcu zaten seke seke vuruyorlar warrioru anlarim ama bak o saglam gomuyor..

Junior Member
    arkadalar 200 k serı vuruyor ama cc gelıyor olay bıtıyor ve sız onu hıç düşünmuyordunuz 200 k serı vursa nolcak
    1 pot topluyor hangı carın 80 1 potla toplanıyor

Junior Member
    Ayrica bende portu 2000 veye 3000 vursun demedim normal seviyesi olan 500 geri gelsin dedim

Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Stamina 120 iken dediğiniz uygulama vardı . Ancak stamina 250 geldikten sonra 80 skilinin damagesi aynı kalsaydı biz oyuncular için iyi olmazdı . Şu an kurian 1 2 bug sorunu dışında gayet güzel solo pk atabilen bir job olarak görüyorum . Ayrıca bu isteğinizi yapımcı firmaya bildiriliceğini düşünmüyorum .

Moderator NightOwl's Avatar
    Eşit şartlarda Porutu/Kurian job ının karşısında durabilecek var mı, merak ediyorum doğrusu.Ve evet okçunun 3-4k vuran 80 skill i anlıyorum...

Tags for this Thread