Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

İşlem görmeyen hiçbir konu arşive taşınmamaktadır. Cheat Reports bölümüne yapılan her şikayet değerlendirmeye alınmaktadır. Arşive taşındı, sonucu göremedim diye kuruntu yapmanıza gerek yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Merhaba,

İşlem görmeyen hiçbir konu arşive taşınmamaktadır. Cheat Reports bölümüne yapılan her şikayet değerlendirmeye alınmaktadır. Arşive taşındı, sonucu göremedim diye kuruntu yapmanıza gerek yok.
    Cevaplarınız için teşekkür ediyorum ama hala sorduğum soruya cevap vermek yerine kendi genel cümlelerinizi yazmaktasınız. Lütfen bir önce ki yazıya bakıp cevap verirmisiniz lütfen.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Şimdi 23:59 civarı olayı geçtiğine göre Bu saatten sonra gece yada yarın sabah ,öğlen rapora yanıt gelirse ne kadar süre sonra rapor arşivlenecek? Ya da o rapor yarın saat kaçta yanıtlanmış olursa olsun görebilmemiz için akşam 23:59 a kadar bekletilecek mi?
    Size verilen yanıtlarda nasıl işkence edildiğini gördüm, kayıtsız kalamadım kendi tecrübelerimle yanıt vereyim. Eğer 23:59'a kadar raporunuza yanıt gelmişse 23:59 veya ilk arşivleme esnasında konunuz arşivleniyor. Ancak 23:59'dan sonra yanıt gelmiş ve bir sonraki 23:59 olmadan önce tekrar bir arşivleme işlemi gerçekleşmişse sizin konunuz da arşive taşınır. Bazen sabahları da arşive taşıma gerçekleşiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Size verilen yanıtlarda nasıl işkence edildiğini gördüm, kayıtsız kalamadım kendi tecrübelerimle yanıt vereyim. Eğer 23:59'a kadar raporunuza yanıt gelmişse 23:59 veya ilk arşivleme esnasında konunuz arşivleniyor. Ancak 23:59'dan sonra yanıt gelmiş ve bir sonraki 23:59 olmadan önce tekrar bir arşivleme işlemi gerçekleşmişse sizin konunuz da arşive taşınır. Bazen sabahları da arşive taşıma gerçekleşiyor.
    Cevap için teşekkürler sanırım artık o gün yanıt gelmeyen raporlar için kontrol sağlamayacağım. Bir hileyi bildirmek zaten zaman alırken bir de onun cevabını görebilmek bu kadar lüks olmamalı .

"ve bir sonraki 23:59 olmadan önce tekrar bir arşivleme işlemi gerçekleşmişse" işte bu kısım önemli zaten

Buradaki saati tahmin edemeyiz ya. Eğer durum böyle işliyor ise görebilmemiz şans işi
    Last edited by Tekdost; 05-02-2018 at 10:45 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Aslında herkes cevap veriyor ama ben tam Türkçe ile anlatayım. Öncelikle sonuçlandırılmayan raporlar sırasını bekler, cr personeli rapora bakar bir netice yazar son olarak Gm gelir kontrol ederek raporu sonlandırır. Sonuçlandırılan rapor ne olur? Sonuçlandırılan her rapor gün sonunda 23:59'da arşive taşınır. Sonuçlandırılmayan raporlar ne olur? Sırasını beklemeye devam eder. Elbette hiçbir sonuçlandırılmayan rapor ne silinebilir ne de taşınabilir. Bu teknik olarak da mümkün değildir. Ertesi güne sarkan raporunuz o günün sonunda taşınır.

Her konuyu aynı gün saat 23:59'a kadar yetiştireceğiz, yetişmeyenleri de arşive taşıyacağız gibi anladığınız gibi bir durum olması zaten mümkün değildir.

Taşıma işlemini yapan kişi/kişilerin özel hayatlarındaki duruma göre ve/veya teknik şartların oluşmaması durumuna göre taşıma saatinde rötar olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Aslında herkes cevap veriyor ama ben tam Türkçe ile anlatayım. Öncelikle sonuçlandırılmayan raporlar sırasını bekler, cr personeli rapora bakar bir netice yazar son olarak Gm gelir kontrol ederek raporu sonlandırır. Sonuçlandırılan rapor ne olur? Sonuçlandırılan her rapor gün sonunda 23:59'da arşive taşınır. Sonuçlandırılmayan raporlar ne olur? Sırasını beklemeye devam eder. Elbette hiçbir sonuçlandırılmayan rapor ne silinebilir ne de taşınabilir. Bu teknik olarak da mümkün değildir. Ertesi güne sarkan raporunuz o günün sonunda taşınır.

Her konuyu aynı gün saat 23:59'a kadar yetiştireceğiz, yetişmeyenleri de arşive taşıyacağız gibi anladığınız gibi bir durum olması zaten mümkün değildir.

Taşıma işlemini yapan kişi/kişilerin özel hayatlarındaki duruma göre ve/veya teknik şartların oluşmaması durumuna göre taşıma saatinde rötar olabilir.
    Cevap için teşekkürler aslında bu kadar uzun uzaya yazmanıza hiç gerek yoktu.

Sorumun cevabı " Ertesi güne sarkan raporunuz o günün sonunda taşınır." bu cümlenizde saklı

Bugün sırası gelmediği için yarın 23:59 civarına kadar yanıt gelmiş olsa da Rapor sahibinin görebilmesi için arşivlenmeden bekleyecektir. sorumun cevabı buydu işte teşekkürler

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Tekdost raporun mu var derdin var yaf niye bu kadan taktın kafana, ben şikayet edip dönüp bakmıyom bile bide şikayet ettiklerimi takip etsem aboow

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Tekdost raporun mu var derdin var yaf niye bu kadan taktın kafana, ben şikayet edip dönüp bakmıyom bile bide şikayet ettiklerimi takip etsem aboow
    Hocam bazen cidden görmezden gelemediğim DURUM/KİŞİLER oluyor da. Bunları reportladıktan sonra illaki işlem yaptıklarını biliyorum da.

Olaki ben eksik ya da hatalı bir bildirim yapmışımdır. İşlem görmez . İşte bu gibi durumlarda yazılan eksiklere bakıp o kişi/durum hakkında doğru kanıtlarla tekrar rapor açarım.

Tek derdim raporun doğrulandığını görmek.

Dip not: Gerekli inceleme ve işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler. Notu gelmiş rapora
    Last edited by Tekdost; 05-02-2018 at 11:03 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    hadi gözün aydın.

Senior Member
    crde sıkıntı olmaz gardaş küfürcüleri affetmiyolar ama sen sonucu görüp adama gidip nasıl gömdüm ama demek için öğrenmek istiyosan sıkıntı burda başlar yoksa raporlamışın işleme alınmış neden kovalıyon