View Poll Results: Karakter silme gelmeli mi?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle gelmeli

84 91.30%
  • Gereksiz

5 5.43%
  • ilgilenmiyorum

3 3.26%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 91
    Senior Member SpiderrSs's Avatar
    Nickname
    Ovaski
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Post Karakter silme-pus eşya veya çözüm?

Merhabalar,
    Karakter silme konusu çok eski bir mevzu ve ben herhangi bir ilerleme kaydedilemediğine inanıyorum bu ister bura ile ister mgame ile olsun sonuçta bir gelişme yaşanmıyor.
    Ben cevabını bildiğim halde daha iyiye gidildiğini düşünerek ticket atmıştım fakat her zamanki gibi bu mevzuda bir gelişme hala mevcut değil.
    SIKINTILAR
    Şimdi oyunu parasız oynama gibi bir durum artık kalmadı bu zaten biliniyor oynayanlarda kabul ederek oynuyorlar hatta %99 TÜRK oyuncusu olan bir oyunun dolar endexli cash fiyatı artmasına bile ses çıkartılmamaya başlandı bu konuda da her ne kadar büyük haksızlık olduğunu düşünsem de genel bir tepki olmayınca sanırım mgame için bir şeyler ifade etmiyor.
    Tüm bunların yanında karakter silme gibi basit (eskiden bazı para eden görevler,hile vb. gibi unsurlar mevcutken olması zordu fakat şuanda çoğu değişti,azaldı,görevler kalktı) bir olayın olamaması hatta oyunda yapılamayan bir çok şeyin cash ile yapılabilir hale getiriliyorken bu basit olayın gerçekleşmesi için 144tl verilip ring ile çöpe atılması gerektiği beni rahatsız ediyor ve eminim ki bir çok oyuncuyu da rahatsız ediyordur.
    Oyunun gelişen konseptine ve yeniliklerine bakıldıkça oyunda farklı karakterlerle oynama isteğide artıyor örneğin kurian karakteri daha stabil ve kullanışlı oldu şimdi insanlar kurian oynamak istiyor yan karakterleri dolu olmayan kısım şanslı fakat dolu olanlar için 144tl gözden çıkarılması gerekiyor,burada yeni Acc aç diyenler elbet çıkacaktır fakat onun içinde en düşüğünden bronz premium gerekiyor ki 80 oynayacaksa bu oyuncu zaten ondada gene tercihe göre 100-150tl arası bir para yatırması gerekiyor, para unsurunun yanında telefona OTP yapanlar için ayrıca sıkıntıları da mevcut.
    ÖNERİ
    Diğer tüm problemlerde olduğu gibi kökten bir çözüm olamıyor bu yüzden karakter silmek için uygun cash miktarında bir item getirilmesini istiyorum eminim çoğu kişide istiyordur.
    Bunu istismara yol açmaması için mümkün olursa da "en az 1 aylık oyun geçmişini tamamlayan oyuncular kullanabilir" unsuru konulursa bence sorun ortadan kalkar.
    Hesap paylaşımı yapan arkadaşlar için güvenlik önlemi olarak karakter silmek için seal şifresi kullanılırsa bu sorunda ortadan kalkar ve buna rağmen hesabım silindi şikayeti artık firmadan çıkmış olur.(tabi soyulma hususlarında kilitli itemleri açanlar gibi durumlar istisnai bir durum)
    Not: Konu saptırılmadan anafikir üzerinde yorum atılıp konu zenginleştirilirse sevinirim.
    Last edited by SpiderrSs; 06-21-2018 at 06:26 PM. Reason: ekleme,düzenleme

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ticket atıp magic bag sildirir gibi karakter silebilsek güzel bi hizmet olurdu aslında.

Senior Member
    İyi güzel yazmışsın. Benim de anlamadığım bazı noktalar var:

1. Cash fiyatları madem dolara endeksli. O zaman dolar 10 kuruş oynadığında neden cash fiyatları bunun tam tersi oranda artıyor? Daha geçen gün 150 TL olan 3200 cash bugün nasıl oldu da 170 TL'ye çıkabildi? Bunun hesap orantısı nedir?

2. Bir karakter silme işlemi ne kadar zor olabilir ki hala aktif değil? Kore'de oynayan oyuncuyla benim ne farkım var?

3. Kore'de oynayan adam oyunu tam layıkıyla oynayabiliyorken ben neden eksiklikler, hatalar ve saçma sapan güncellemelerle oyunu oynamak zorundayım.

Ama şimdi bir mod ya da gm gelir benim haksız olduğumu söyler ve konu kitlenir.

Nickname
    Ovaski
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wolvesjack View Post
    İyi güzel yazmışsın. Benim de anlamadığım bazı noktalar var:
    1. Cash fiyatları madem dolara endeksli. O zaman dolar 10 kuruş oynadığında neden cash fiyatları bunun tam tersi oranda artıyor? Daha geçen gün 150 TL olan 3200 cash bugün nasıl oldu da 170 TL'ye çıkabildi? Bunun hesap orantısı nedir?
    Diğerlerine bir şey diyemem ama dolar endeksli şöyle oluyor dolar 10 kurus artınca artmıyor cash dolar 30-40 kurus artınca artıyor yanı aradaki ufak oynamalarda değişmiyor topluca bir zam getiriyorlar ama sonuçta 2 türlüde olan bize oluyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Destekliyorum......

Senior Member
    Karakter silme asla gelmemeli. Karakter silmek icin Css kullanın konuyu guncellemeniz bir ise yaramaz.Cunki Karakter silme ile ilgili bir cok konu mevcut.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Karakter silme asla gelmemeli. Karakter silmek icin Css kullanın konuyu guncellemeniz bir ise yaramaz.Cunki Karakter silme ile ilgili bir cok konu mevcut.
    biraz anlatsana çitin görevleri de kalkmışken neden asla gelmemeli. nası bi korkun var? css ucuz bişey mi yada bu yeni job ile oynama heyecanı çok mu garip bişey? böyle sığ ve banel itirazlar çok anlamsız geliyo artık...

Senior Member
    Quote Originally Posted by mrctrla View Post
    biraz anlatsana çitin görevleri de kalkmışken neden asla gelmemeli. nası bi korkun var? css ucuz bişey mi yada bu yeni job ile oynama heyecanı çok mu garip bişey? böyle sığ ve banel itirazlar çok anlamsız geliyo artık...
    Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Çok korkuyorum icim ürperiyor ya evde yoksan.

Dipnot: css benim icin ucuz birsey.

Nickname
    Ovaski
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Çok korkuyorum icim ürperiyor ya evde yoksan.

Dipnot: css benim icin ucuz birsey.
    Senin maddi durumunu tartışmıyoruz (45-60 lvl karakteri silmek için 150tl harcamak ne kadar maddi durum konusu oda ayrıca tartışılır), senin css ile olan gönül bağın ile de sorunumuz yok bizim isteğimiz gayet açık ve olabilir bir şey olmaması için şahsi ürettiğin ütopik fikirlerinle de ilgilenmiyoruz somut bir nedenin varsa insan aklına uygun tabi ki dinler hak veririz onun haricinde konuyu baltalama amaçlı hareketini başka konularda devam ettirebilirsin.Başka konular açılması da beni ilgilendirmiyor ben bu konuyu devam ettireceğim sürü olmanın bir manası yok bugün olmaz yarın olur belki hiç olmaz ama biz elimizden geleni yaparız gerisi onlara kalmış.
    Last edited by SpiderrSs; 05-11-2018 at 09:09 AM.

Banned
    Özellikle serverlerin sürekli birleşemsinden dolayı slotları oyuncular istemeden dolmaktadır ve aynı sunucuda karakter açmak için bunun bedeli 144 Tl gibi bir rakam ödemek hiç hoş değil heleki koreko bu bedavaya yapılabiliyorken.

Euko ilk zamanları premium bile sildirebiliyorduk üstüne kalan gün kader belli cash yükleniyordu.
    Last edited by QuanTiQ; 05-11-2018 at 10:48 AM.

Tags for this Thread