Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Hesabımdan ICS kaldırmak istiyorum

Az önce uzun aradan sonra oyuna gireyim dedim antivirüs açıkmış otp yi virüslü bulup direk sildi, yeniden yükleyince de auth code denen şeyi istedi ama hesabımda da hiç cash yok, böyle dandik bi iş için hesabıma 20 lira para verip cash atmak istemiyorum.Ayarlardan kaldırayım madem bu sistemi dedim onda da 5 cash istiyor, bilet atıp derdimi anlatayım dedim onda da cash istiyor,Allahtan burda konu açarken 5 cash istemiyor, umarım yetkililer buraya bakarsa cevap vermek veya yardımcı olmak için 5 cash istemezler.Bu kadar paragöz olmayın ya nerden koparsak kar mentalitesiyle iş yürütüyorsunuz bi yardımcı olun hesap tıkandı resmen 20 lira vermeden oynayamıyoruz resmen kendi hesabıma giremiyorum saçma salak bi güvenlik sistemi yüzünden.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki antivirüs programları tamamen sisteminizi yavaşlatmakta ve hiç bir işe yaramamaktadır. Benim size kişisel tavsiyem Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız ve işletim sisteminiz orijinal ise hiç bir virüs programı kullanmayınız. Zaten Windows 10 işletim sisteminde hali hazırda virüs tehdit koruması bulunmakta ve diğer yazılımlara göre daha iyi çalışmaktadır. Eğer işletim sisteminiz Windows 10 değil ise sisteminizi Windows 10 yükseltmenizi tavsiye ederim. Orijinal yapabilmeniz için ise internet üzerinden 37 lira vererek OEM key satın alabilirsiniz. Böylece bilgisayarınıza format atmanıza da gerek kalmayacak dilediğiniz zaman bilgisayarınızı sıfırlayabileceksiniz.(Dilerseniz verilerinizi de saklayabilirsiniz.) Konumuza dönecek olursak OTP programı sisteminizden silindiği için tarafınıza güvenlik amaçlı yeni kod gönderilmesi gerekiyor ve 5 Npoint isteniliyor. Bu 5 Npoint gönderilen SMS ücreti olarak hesabınızdan kesiliyor. Destek ekibine bilet gönderebilmeniz için hesabınıza tanımlı en az 1 Npoint bulunması gerekiyor ancak hesabınızdan hiç bir şekilde Npoint eksilmesi durumu söz konusu olmuyor. Bu sistem destek ekibine gönderilen gereksiz biletlerin önünüze geçilmek ve oyunculara daha hızlı hizmet verebilmek için yapılmış bir sistemdir.

Junior Member
    Dostum iyi diyorsun da dediğime dikkat etmemişsin 5npointe lafım yok ama bunun için 400npoint yüklemem gerekiyor ben şu an bunu vermek istemiyorum zamanında zaten biz bu parayı vermişiz şimdi tekrar tekrar vermek ayıp oluyor bir aksilik sonucu program sıfırlanmış derdimi anlatacağım onun için de para istiyor sadece ve sadece artık bu güvenlik sistemini kullanmak istemiyorum diyorum bırakırken bile para istiyor şu an benim hesabım resmen esir alınmış durumda adam diyor ki 20 lira vermeden açamazsın bu hesabı ben bunu anlıyorum burdan.Ben zaten 4 sene önce açmışım hesabımı kaç kere kc almışım tabiri yerindeyse zaten zamanında kullanıcı olarak kendimi kanıtlamışım kc alarak bu doğrulamayı falan yaparak, şirket de en azından tamam bu adam zamanında kc almış ticket atabilir gibi bir sistem olabilirdi ille de hesabımızda kc mi bulunması gerekiyor, artı hesabında kc olmayan adamlar 2. sınıf mı yani onlar da bu oyunu oynuyor para vermese de, bu sistemi tek ben bu oyunda gördüm başka oyunlarda buyur kardeşim oyna istersen de para yatır deniyor burdaysa para yatırmazsan adamdan saymıyoruz seni sistem bu olmuş.Oyuncular da o kadar alışmış ki artık sen bile nefes almaya para isteyen bu oyunun sahiplerini kendin gibi oyuncu olan bana savunuyorsun.Niyetin iyi anlıyorum ama dediklerim de acı gerçekler.
    Destek ekibi lütfen yardımcı olsun ben bu güvenlik sistemini kaldırmak istiyorum gerekecek doğrulama bilgilerini vermeye hazırım gerçekten ayıptır yani hesap esir alınmış hesap resmen kitlendi oyuna giremiyorum ICS kaldıramıyorum.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Durumunuzu anlıyorum lakin bu gibi durumlarda forum üzerinden destek sağlanamıyor. Kaldı ki bahsettiğiniz durum için destek ekibinin de tarafınıza yardımcı olabileceğini düşünmüyorum. Dilerseniz Npoint satın almak yerine forum etkinlikleri, sosyal medya etkinlikleri ve twitch etkinliklerine katılarak Npoint kazanma şansına dahil olabilirsiniz.