Results 1 to 9 of 9

Dc premium bozuk !!!!

32 adet monster stone girdim ancak 3 drop alabildim(1m e alinan çöpler). Bana çok garip geldi. Boşuna mi aliyoruz bu premiumu ? Aranizda bu durumu yaşayan var mi ?

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Selam,

Oyun içerisinde herhangi bir drop rate değişikliği yapılmamıştır. Elde ettiğiniz droplar şansınıza göre değişiklik göstermektedir.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Unutmayın ki yaratıklardan düşecek her şey sizin şansınıza göre belirlenmektedir. Yani bir oyuncu 10 Tane MS boss'u keser drop alamaz, bir oyuncu 10 tane MS Boss'u keser 4 tane unique alabilir. Tamamen şansınıza göre düşmektedir.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    monster stone dropları çok dengesiz bi 10 tane giriyom 1 tane takı atmıyo bi 2 tane giriyom 3 tane takı atıyo

Yanit için teşekkürler !!

Senior Member AstaqoraS94's Avatar
    Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    1-2 deneme üzerinde şans faktörünü değerlendirebiliriz ancak bunu uzun soluklu hale getirirsek iş şanstan çıkar ve garipliklere dönüşür. Tam tamına aynı karakterim ile 80 ms girdim ve 6 drop alabildim bunlardan 1 tane değerli diğer 5'i çöp olarak nitelendirilen takılardan. 80 Adet monster stoneden bahsediyoruz 80'de 6 bence şans faktörü ile alakalı değil, kesinlikle belirtilmemiş bir güncelleme sonucu olarak düşünmekteyim. Dc premium + 10x dc flash ile bu drop gerçekten komik ve kesinlikle şans olduğuna inanmıyorum. Oyunda her şeyin oranı var, bunun da var. Ve bu oran bana kalırsa bozuk. en azından her 10 taneden 1 drop almak istiyor insan.
    2005'ten beri değişmeyen lezzet: Spike

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bazen 1 tane ile girer drop alırsınız bazen 80 tane ile girer 4-5 drop alırsınız işte buna şans deniliyor. Birisi iyi şans birisi kötü şans
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    İşte müşteri memnun değil dc pre iade edecek ama böyle bir şey yok eskiden euko pre silinir üstüne kalan gün ederi kadar kc yüklenirdi daha fazlasını beklerden bu tür müşteri hakları için otomatik sistem getirilmeli aynı şey yanlış puss itemleri alanlar içinde geçerli sürekli stick konuları açılıyor lag giriyor bir şey oluyor ya da yanlışlıkla fazla alabiliyor belli bir süre içinde otomatik aldığı geri iade edilebilmeli bu tüketici hakkı.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    İşte müşteri memnun değil dc pre iade edecek ama böyle bir şey yok eskiden euko pre silinir üstüne kalan gün ederi kadar kc yüklenirdi daha fazlasını beklerden bu tür müşteri hakları için otomatik sistem getirilmeli aynı şey yanlış puss itemleri alanlar içinde geçerli sürekli stick konuları açılıyor lag giriyor bir şey oluyor ya da yanlışlıkla fazla alabiliyor belli bir süre içinde otomatik aldığı geri iade edilebilmeli bu tüketici hakkı.
    Yanlış Alanları Anlamıyorumda Nasıl Yanlış Alır Yanlış Basanlara Verilmeli O Hak.