Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

SMS kod dogrulama HATASI !!

Selamlar

Trade ve pazar kurulum icin 5np karsiligi olan SMS dogrulama bolumne telefon numarami yazmama ragmen ve hesabimda 404 np blunmasina ragmen su hatayi veriyor Doğrulama Kodu gönderimi başarısız. Lütfen tekrar deneyin.(-101) Lutfen yardimci olurmusunz
    kolay gelsin

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Durumla ilgili bilet gönderimi yapar mısınız?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Merhaba

benim yasadigim sorun hangi kisimi ilgilendiriyor bilet gonderiminde hangi kutuyu isaretleyecegim ayrica ingilizce turkceye cevirilmiyor ticket gonderme sayfasi bu yuzden yalnis birsey yapmamak adina sizden teyid edeyim dedim daha aciklayici yazarsaniz sevinirim ilginizden dolayi tesekkurler

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Biletinizi Bilet Gönder > NTT Portal > SMS Onaylama bölümü üzerinden oluşturabilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba

ticket sayfasina girebiliyorum fakat ntt portalini secemiorum bir problemmi var acaba diger seceneklerde acilmiyor knight online vs tesekkurler

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kategori ekranında CTRL+F5 kombinasyonunu uygulayarak tekrar seçmeyi deneyin.

Junior Member
    Merhaba iyi günler OTP de sifremi yazıp Confirm dedigim de oyuna girmem gereken 6 haneli gecici sifreyi vermiyor " Error loading picture" hatası veriyor. otp yi silip tekrar yükleyip kod vs alıp tekrar olusturdugum da bu sefer giriyor ama bilgisayarı kapatıp ertesi gün actıgım da aynı sekil de hatayı yine veriyor.. Bu konuda Yardımcı olursanız sevinirim..

Junior Member
    Merhaba
    Dediklerinizi uyguladim ve ticket aldim yardimlarinidan dolayi tesekkur ederim asagida ticket bilgisini ekliyorm bundan sonraki izlemem adimlari yazarsaniz cok sevinirim ilk defa boyle birsey yaptigim icin bilgim yok anlayisiniz icin tekrar tesekkurler

kolay gelsin

Ticket ID #OUJ-389-22654

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1981volkan View Post
    Merhaba
    Dediklerinizi uyguladim ve ticket aldim yardimlarinidan dolayi tesekkur ederim asagida ticket bilgisini ekliyorm bundan sonraki izlemem adimlari yazarsaniz cok sevinirim ilk defa boyle birsey yaptigim icin bilgim yok anlayisiniz icin tekrar tesekkurler

kolay gelsin

Ticket ID #OUJ-389-22654
    Bu aşamadan sonra forum üzerinden yapmanız gereken bir şey yoktur. Biletinizi takipte kalınız, tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Quote Originally Posted by Qosmio055 View Post
    Merhaba iyi günler OTP de sifremi yazıp Confirm dedigim de oyuna girmem gereken 6 haneli gecici sifreyi vermiyor " Error loading picture" hatası veriyor. otp yi silip tekrar yükleyip kod vs alıp tekrar olusturdugum da bu sefer giriyor ama bilgisayarı kapatıp ertesi gün actıgım da aynı sekil de hatayı yine veriyor.. Bu konuda Yardımcı olursanız sevinirim..
    Aldığınız hatayı ekran görüntüsü olarak paylaşır mısınız?

Junior Member
    tesekkurler

kolay gelsin